Kalendár

Február 2020

Sústredenie Výcvikový tábor
15. Február 2020 08:00 - 29. Február 2020 18:00, Štrbské pleso

ŠCP

Interné Výborová schôdza
22. Február 2020 17:00 - 22. Február 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Interné Výročná členská schôdza za rok 2019
28. Február 2020 17:00 - 28. Február 2020 20:00, Nováky

Určené len členom KRK Nováky a pozvaným hosťom.

Marec 2020

Sústredenie Výcvikový tábor
13. Marec 2020 08:00 - 24. Marec 2020 18:00, CRO

juniori a kadeti ŠCP+KRK

Interné Výborová schôdza
27. Marec 2020 17:00 - 27. Marec 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Apríl 2020

Preteky I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24. Apríl 2020 08:00 - 25. Apríl 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Preteky Preteky Budapešť
24. Apríl 2020 08:00 - 25. Apríl 2020 18:00, HUN

Interné Výborová schôdza
24. Apríl 2020 17:00 - 24. Apríl 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Preteky Majstrovstvá Slovenska - maratón
26. Apríl 2020 08:00 - 26. Apríl 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Máj 2020

Preteky Moravský pohár
01. Máj 2020 08:00 - 31. Máj 2020 18:00, CZE, Kojetín

(presný termín ešte nie je známy)

Preteky Rudno Cup
02. Máj 2020 09:00 - 02. Máj 2020 15:00

Preteky Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06. Máj 2020 18:00 - 07. Máj 2020 18:00, Račice, CZE

Preteky I. Svetový pohár - šprint
08. Máj 2020 18:00 - 10. Máj 2020 18:00, Račice, CZE

Preteky M SR dlhé trate
09. Máj 2020 10:00 - 10. Máj 2020 15:00

Preteky Preteky Račice
14. Máj 2020 08:00 - 17. Máj 2020 18:00, CZE

do 14 rokov

Preteky Jungov memoriál
16. Máj 2020 08:00 - 16. Máj 2020 18:00, Štúrovo

Preteky II. Svetový pohár - šprint
21. Máj 2020 18:00 - 24. Máj 2020 18:00, Duisburg, GER

Preteky Olympijské hry - kvalifikácia
21. Máj 2020 18:00 - 24. Máj 2020 18:00, Duisburg, GER

Interné Výborová schôdza
22. Máj 2020 17:00 - 22. Máj 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.i

Preteky Svetový pohár - maratón
22. Máj 2020 18:00 - 24. Máj 2020 18:00, Pitesti, ROM

Preteky Pohár SNP
23. Máj 2020 08:00 - 24. Máj 2020 18:00, Piešťany

Preteky Medzinárodná regata juniorov/U23
29. Máj 2020 08:00 - 31. Máj 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Jún 2020

Preteky Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04. Jún 2020 18:00 - 07. Jún 2020 18:00, Bascov, ROU

Preteky Kvalifikačné preteky juniori
06. Jún 2020 08:00 - 06. Jún 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Preteky Majstrovstvá sveta seniorov - šprint (Neolympijské)
10. Jún 2020 18:00 - 16. Jún 2020 18:00, Szeged, HUN

Preteky Veľká cena Komárna
13. Jún 2020 08:00 - 14. Jún 2020 18:00, Komárno

Sústredenie Výcvikový tábor
15. Jún 2020 08:00 - 26. Jún 2020 18:00

pred ME

Preteky Samaria Cup
20. Jún 2020 08:00 - 21. Jún 2020 18:00, Šamorín

Preteky II. Kvalifikačné preteky seniori
25. Jún 2020 08:00 - 26. Jún 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Interné Výborová schôdza
26. Jún 2020 17:00 - 26. Jún 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Preteky Trenčianska regata
27. Jún 2020 08:00 - 28. Jún 2020 18:00, Trenčín

Júl 2020

Preteky Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
02. Júl 2020 18:00 - 05. Júl 2020 18:00, Moscow, RUS

Sústredenie Výcvikový tábor
08. Júl 2020 08:00 - 12. Júl 2020 18:00

účastníci MS U23+juniori

Preteky Novácka päťstovka, 47. ročník
11. Júl 2020 09:00 - 12. Júl 2020 18:00, Nováky, jazero

Preteky Majstrovstvá sveta juniorov a U23 - šprint
16. Júl 2020 18:00 - 19. Júl 2020 18:00, Brandenburg, GER

Interné Výborová schôdza
24. Júl 2020 17:00 - 24. Júl 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Preteky Pohár Interu
25. Júl 2020 08:00 - 26. Júl 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Sústredenie Sústredenie pred MSR KT
27. Júl 2020 08:00 - 04. August 2020 18:00, SVK

August 2020

Preteky Olympijské hry
03. August 2020 18:00 - 08. August 2020 18:00, Tokyo, JPN

Preteky Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
07. August 2020 08:00 - 09. August 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Preteky Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
14. August 2020 18:00 - 16. August 2020 18:00, Ternopil, UKR

Interné Výborová schôdza
21. August 2020 17:00 - 21. August 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Preteky Majstrovstvá sveta seniorov, juniorov, U23 - maratón
27. August 2020 18:00 - 30. August 2020 18:00, Baerum, NOR

Preteky Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
27. August 2020 18:00 - 30. August 2020 18:00, Baerum, NOR

September 2020

Preteky Mistrovství Moravy
01. September 2020 08:00 - 30. September 2020 18:00, CZE, ONV

(presný termín ešte nie je známy)

Preteky Pohár Slávie UK
05. September 2020 08:00 - 05. September 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Preteky Súťaž olympijskych nádejí
11. September 2020 18:00 - 13. September 2020 18:00, Szeged, HUN

Preteky Dunajský maratón
13. September 2020 08:00 - 13. September 2020 18:00, Dobrohošť - Gabčíkovo

Preteky Hargašov memoriál
19. September 2020 08:00 - 19. September 2020 18:00, Bratislava, Zemník

Preteky VC Sparty Praha
24. September 2020 08:00 - 27. September 2020 18:00

Interné Výborová schôdza
25. September 2020 17:00 - 25. September 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Október 2020

Preteky Rozlúčkové preteky
03. Október 2020 08:00 - 03. Október 2020 18:00, Bratislava, Zlaté piesky

Preteky Poľsko regata POL
10. Október 2020 08:00 - 11. Október 2020 18:00

Testy Testy
16. Október 2020 08:00 - 18. Október 2020 18:00, Komárno

mládež

Vyhodnotenie Uzamykanie vody
24. Október 2020 10:00 - 24. Október 2020 18:00

Interné Výborová schôdza
30. Október 2020 17:00 - 30. Október 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

November 2020

Sústredenie Výcvikový tábor
05. November 2020 08:00 - 26. November 2020 18:00, ITA, Sabaudia

ŠCP

Interné Výborová schôdza
27. November 2020 17:00 - 27. November 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

December 2020

Sústredenie Výcvikový tábor
05. December 2020 08:00 - 13. December 2020 18:00, Štrbské pleso

Interné Výborová schôdza
18. December 2020 17:00 - 18. December 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Kde sme nedávno boli?

Vyhodnotenie Vyhlásanie SP 2019, Galavečer
14. Február 2020 18:00 - 14. Február 2020 22:00, Šamorín (X-bionic sphere)

Sústredenie Výcvikový tábor
06. Február 2020 08:00 - 09. Február 2020 18:00, Štrbské pleso

Preteky M SR v ťahaní na trenažéri
08. Február 2020 08:00 - 08. Február 2020 18:00, Bratislava, NC Avion (pri Sport Direct)

Vyhodnotenie Vyhodnotenie - Kanoista roka 2019
24. Január 2020 18:00 - 24. Január 2020 22:00, Bratislava

Interné Výborová schôdza
17. Január 2020 17:00 - 17. Január 2020 19:00, Nováky

Len pre členov výboru a pozvaných.

Interné Výborová schôdza
20. December 2019 17:00 - 20. December 2019 19:00

Len pre členov výboru a pozvaných.

Interné Výborová schôdza
22. November 2019 17:00 - 22. November 2019 19:00

Len pre členov výboru a pozvaných.

Interné Výborová schôdza
25. Október 2019 17:00 - 25. Október 2019 19:00

Len pre členov výboru a pozvaných.

Interné Uzamykanie vody
19. Október 2019 10:00 - 19. Október 2019 17:00, Areál lodenice Nováky

Preteky Rozlúčkové preteky
05. Október 2019 09:00 - 05. Október 2019 20:00, Bratislava, Zlaté piesky

Interné Výborová schôdza
27. September 2019 17:00 - 27. September 2019 19:00

Len pre členov výboru a pozvaných.

Preteky Hargašov memoriál
21. September 2019 09:00 - 21. September 2019 20:00, Bratislava, Zlaté piesky

Preteky Súťaž olympijských nádejí
13. September 2019 09:00 - 15. September 2019 20:00, Bratislava, Zemník

Preteky Dunajský maratón
08. September 2019 09:00 - 08. September 2019 20:00, Dobrohošť - Gabčíkovo

Preteky Pohár Slávie UK
07. September 2019 09:00 - 07. September 2019 20:00, Bratislava, Zemník

Interné Výborová schôdza
30. August 2019 17:00 - 30. August 2019 19:00

Len pre členov výboru a pozvaných.