Prehľad získaných medailí v roku 2021

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2021 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky08.05.2021
Majstrovstvá SR – krátke trateBratislava06.08.2021 - 08.08.2021

Majstri Slovenska 2021

Minarovičová EmaK1 Dievčatá 145000m
Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK2 Muži1000m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Ženy1000m
Minarovičová EmaK1 Dievčatá 141000m
Kocúr TomášK1 Chlapci 122000m
Cachovanová Nela - Rusová DanielaK2 Dievčatá 11+122000m
Jedinák Matúš Maximilián (ŠKP) - Jakubík Gábor (ŠKP) - Nemček Martin - Holka Tomáš (TAT)K4 Muži500m
Gamsjager Lisa-Mária (KOM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana - Petrušová Mariana (ŠKP)K4 Ženy500m
Gatialová Saskia - Kováčiková Chiara Sofia (TTS)K2 Dievčatá 13+14500m
Kocúr Tomáš - Pachník Patrick (ZLP)K2 Chlapci 11+122000m
Cachovanová NelaK1 Dievčatá 122000m
Hvojniková NikolaK1 Kadetky200m
Gamsjager Lisa-Mária (KOM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana - Petrušová Mariana (ŠKP)K4 Ženy200m
Gatialová Saskia - Kováčiková Chiara Sofia (TTS)K2 Dievčatá 13+14200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2021

Gatialová SaskiaK1 Dievčatá 145000m
Krasicky RastislavK1 Veteráni5000m
Jakubisová RomanaK1 Ženy5000m
Kukučka Juraj - Zrutta Michal (PIE)K2 Juniori1000m
Gatialová SaskiaK1 Dievčatá 141000m
Rusová Dominika - Trakalová Tatiana (PIE)K2 Juniorky1000m
Kunovský MatúšC1 Juniori500m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Ženy500m
Bajzík Michal (SLA) - Cagáň Samuel - Kobyda Ondrej (TAT) - Kukučka JurajK4 Juniori500m
Hladký Dušan (PIE) - Szobolovszky Michal (PIE) - Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC4 Juniori500m
Minarovičová EmaK1 Dievčatá 14500m
Bergendi Sofia (ZLP) - Bugár Réka (KOM) - Holá Nina - Zemánková Hana (TAT)K4 Juniorky500m
Rusová DanielaK1 Dievčatá 122000m
Kunovský MatúšC1 Juniori200m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Ženy200m
Kukučka Juraj - Cagáň SamuelK2 Juniori200m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori200m
Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Matúš Maximilián (ŠKP) - Nemček Martin - Noskovič Erik (PIE)K4 Muži200m
Bajzík Michal (SLA) - Cagáň Samuel - Kobyda Ondrej (TAT) - Kukučka JurajK4 Juniori200m
Hladký Dušan (PIE) - Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš - Szobolovszky Michal (PIE)C4 Juniori200m
Bergendi Sofia (ZLP) - Bugár Réka (KOM) - Holá Nina - Zemánková Hana (TAT)K4 Juniorky200m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2021

Iliaš JakubK1 Kadeti5000m
Obertíková MichaelaK1 Ženy5000m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori1000m
Karaková NinaK1 Dievčatá 141000m
Jakubisová RomanaK1 Ženy1000m
Nemček MartinK1 Muži1000m
Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK2 Muži500m
Badáň Matúš - Zachar Eliáš (MOR) - Pál Viktor (NZA) - Rus MatúšK4 Chlapci 13+14500m
Gatialová Saskia - Kováčiková Chiara Sofia (TTS) - Karaková Nina - Minarovičová EmaK4 Dievčatá 13+14500m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori500m
Hvojniková NikolaK1 Kadetky500m
Holá Nina - Zemánková Hana (TAT)K2 Juniorky500m
Gatialová SaskiaK1 Dievčatá 14500m
Bednárová Emma (MOR) - Rusová Dominika - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbánová Viktória (ŠTU)K4 Juniorky500m
Jakubisová RomanaK1 Ženy500m
Iliaš JakubK1 Kadeti200m
Karaková NinaK1 Dievčatá 14200m
Bednárová Emma (MOR) - Rusová Dominika - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbánová Viktória (ŠTU)K4 Juniorky200m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.