Prehľad získaných medailí v roku 2020

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2020 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava08.02.2020
Majstrovstvá SR – krátke trateBratislava28.08.2020 - 30.08.2020
Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky10.10.2020

Majstri Slovenska 2020

Jakubisová RomanaK1 juniorkyTr1000m
Humajová JasmínaK1 dievčatá 13Tr1000m
Iliaš MartinK1 junioriTr200m
Jakubisová RomanaK1 juniorkyTr200m
Humajová JasmínaK1 dievčatá 13Tr200m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky1000m
Hvojniková NikolaK1 Dievčatá 141000m
Kocúr TomášK1 Chlapci 112000m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky500m
Gatialová Saskia - Hvojniková NikolaK2 Dievčatá 13+14500m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky500m
Hvojniková NikolaK1 Dievčatá 14500m
Cachovanová NelaK1 Dievčatá 112000m
Iliaš MartinK1 Juniori200m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky200m
Hvojniková NikolaK1 Dievčatá 14200m
Cagáň Samuel - Iliaš MartinK2 Juniori200m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky200m
Hvojniková NikolaK1 Dievčatá 145000m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky5000m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2020

Holá NinaK1 juniorkyTr1000m
Vrecková LíviaK1 juniorkyTr200m
Karak DamianK1 kadetiTr200m
Rusová DominikaK1 Kadetky1000m
Gatialová SaskiaK1 Dievčatá 131000m
Iliaš Martin - Meszlényi Márk (KOM)K2 Juniori1000m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori1000m
Iliaš MartinK1 Juniori500m
Cagáň Samuel - Iliaš MartinK2 Juniori500m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori500m
Obertíková Michaela - Vrecková LíviaK2 Juniorky500m
Karaková NinaK1 Dievčatá 13500m
Kukučka Juraj - Zrutta Michal (PIE)K2 Kadeti500m
Gavlider Alex (ŠAM) - Kocúr TomášK2 Chlapci 11+122000m
Obertíková Michaela - Vrecková LíviaK2 Juniorky200m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Juniori200m
Kukučka Juraj - Zrutta Michal (PIE)K2 Kadeti200m
Gatialová Saskia - Hvojniková NikolaK2 Dievčatá 13+14200m
Minarovičová EmaK1 Dievčatá 135000m
Kukučka JurajK1 Kadeti5000m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2020

Iliaš MartinK1 junioriTr1000m
Vrecková LíviaK1 juniorkyTr1000m
Rusová DominikaK1 kadetkyTr1000m
Minarovičová EmaK1 dievčatá 13Tr1000m
Nemček MartinK1 MužiTr1000m
Holá NinaK1 juniorkyTr200m
Iliaš JakubK1 kadetiTr200m
Reiselová GabrielaK1 dievčatá 13Tr200m
Nemček MartinK1 MužiTr200m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky1000m
Karaková NinaK1 Dievčatá 131000m
Husáriková Diana (TTS) - Rusová DominikaK2 Kadetky1000m
Kukučka Juraj - Zrutta Michal (PIE)K2 Kadeti1000m
Cachovanová Nela - Rusová DanielaK2 Dievčatá 11+122000m
Rusová DominikaK1 Kadetky500m
Humajová JasmínaK1 Dievčatá 13500m
Tomaníková VanesaC1 Dievčatá 14500m
Humajová JasmínaK1 Dievčatá 13200m
Tomaníková VanesaC1 Dievčatá 14200m
Gatialová SaskiaK1 Dievčatá 135000m
Rusová DominikaK1 Kadetky5000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.