Prehľad získaných medailí v roku 2019

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2019 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava02.02.2019
Majstrovstvá SR – maratónBratislava28.04.2019
Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky04.05.2019 - 05.05.2019
Majstrovstvá SR – krátke trateBratislava09.08.2019 - 11.08.2019

Majstri Slovenska 2019

Holá NinaK1 KadetkyTr1000m
Hvojník MartinK1 JunioriTr200m
Jakubisová RomanaK1 JuniorkyTr200m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 1312900m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky5000m
Zatlkajová JessicaK1 ženy5000m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 135000m
Hvojnik MartinK1 Juniori5000m
Jedinák Maximilián Matúš (ŠKP) - Nemček MartinK2 Muži5000m
Kizek Peter (PIE) - Mazánik AndrejC2 Juiniori5000m
Zatlkajová JessicaK1 ženy1000m
Hvojnik Martin - Ujvári Marko (KOM)K2 Juniori1000m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky1000m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 131000m
Hvojnik MartinK1 Juniori500m
Nemček MartinK1 muži500m
Zatlkajová JessicaK1 ženy500m
Gavarová Hana (PIE) - Švecová Romana (PIE) - Hvojniková Nikola - Libaiová Laura (ŠAM)K4 dievčatá 13+14500m
Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK2 muži500m
Hvojnik Martin - Ujvári Marko (KOM)K2 Juniori500m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky500m
Dőrner Milan (ŠKD) - Jedinák Maximilián Matúš (ŠKP) - Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK4 muži500m
Hvojnik Martin - Iliaš Martin - Libai Zsolt (ŠAM) - Németh Richard (TAT)K4 Juniori500m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 13500m
Horváth Emma (ŠAM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK4 Juniorky500m
Hvojnik MartinK1 Juniori200m
Zatlkajová Jessica K1 ženy200m
Holá Nina - Rusová Dominika - Šilhanová Viktória (ŠGT) - Zemánková Hana(TAT)K4 Kadetky200m
Jakubisová Romana - Čulenová Dagmar (TTS)K2 Juniorky200m
Dőrner Milan (ŠKD) - Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Maximilián Matúš (ŠKP) - Nemček MartinK4 muži200m
Cagáň Samuel - Stojkovič David (TAT)K2 Kadeti200m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Kadeti200m
Hvojnik Martin - Iliaš Martin - Libai Zsolt (ŠAM) - Németh Richard (TAT)K4 Juniori200m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 13200m
Horváth Emma (ŠAM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK4 Juniorky200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2019

Jakubisová RomanaK1 JuniorkyTr1000m
Iliaš JakubK1 chlapci 14Tr1000m
Cagáň SamuelK1 KadetiTr200m
Holá NinaK1 KadetkyTr200m
Iliaš JakubK1 chlapci 14Tr200m
Hvojniková Nikola - Libaiová Laura (ŠAM)K2 dievčatá 13+145000m
Iliaš JakubK1 chlapci 145000m
Iliaš Martin - Meszlényi Márk (KOM)K2 Juniori5000m
Mazánik AndrejC1 Juniori5000m
Nemček MartinK1 Muži5000m
Karak Damian - Kováč DávidK2 chlapci 13+145000m
Hvojnik MartinK1 Juniori1000m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky1000m
Farkaš Tomáš (KOM) - Kováč DávidK2 chlapci 13+141000m
Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK2 Muži1000m
Kizek Peter (PIE) - Mazánik AndrejC2 Juiniori1000m
Humajová Jasmína - Karaková NinaK2 dievčatá 11+122000m
Iliaš MartinK1 Juniori500m
Mazániková Monika - Tóthová Tamara (KOM) - Tylková Hanka (ŠGT) - Kvetáková Nikola (UKB)K4 dievčatá 13+14500m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky500m
Kizek Peter (PIE) - Mazánik AndrejC2 Juniori500m
Holá Nina - Rusová Dominika -Šilhanová Viktória (ŠGT) - Zemánková Hana (TAT)K4 Kadetky500m
Horváth Emma (ŠAM) - Vrecková LíviaK2 Juniorky500m
Farkaš Tomáš (KOM) - Kováč DávidK2 chlapci 13+14500m
Hvojniková Nikola - Libaiová Laura (ŠAM)K2 dievčatá 13+14500m
Cagáň Samuel - Stojkovič David (TAT)K2 Kadeti500m
Badáň Matúš - Rus MatúšK2 chlapci 11+122000m
Gatialová SaskiaK1 dievčatá 122000m
Bednárová Emma (MOR) - Chudá Kristína - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbanová Viktória (ŠTU)K4 Kadetky200m
Jakubisová RomanaK1 Juniorky200m
Holka Tomáš (TAT) - Nemček MartinK2 muži200m
Hvojnik Martin - Ujvári Marko (KOM)K2 Juniori200m
Kizek Peter (PIE) - Mazánik AndrejC2 Juniori200m
Horváth Emma (ŠAM) - Vrecková LíviaK2 Juniorky200m
Iliaš JakubK1 chalpci 14200m
Hanúsková Miriam (DKB) - Vesely Nicci (WBK) - Klimová Zora (UKB) - Obertíková MichaelaK4 Juniorky200m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2019

Iliaš MartinK1 JunioriTr1000m
Rusová DominikaK1 KadetkyTr1000m
Karak DamianK1 chlapci 14Tr1000m
Chudá KristínaK1 KadetkyTr200m
Nemček MartinK1 Muži30100m
Holá NinaK1 Kadetky17200m
Kováč DávidK1 chlapci 145000m
Holá Nina - Rusová DominikaK2 Kadetky5000m
Žiaková MiriamaC1 Ženy5000m
Cagáň Alexander - Iliaš JakubK2 chlapci 13+145000m
Kukučka Juraj - Srnec FilipK2 Kadeti5000m
Holá NinaK1 Kadetky5000m
Jakubisová Romana - Obertíková MichaelaK2 Juniorky5000m
Nemček MartinK1 Muži1000m
Žiaková MiriamaC1 ženy1000m
Holá NinaK1 Kadetky1000m
Iliaš Martin - Meszlenyi Márk (KOM)K2 Juniori1000m
Hanúsková Miriam - Orbetíková MichaelaK2 Juniorky1000m
Cagáň Samuel - Stojkovič Dávid (TAT)K2 Kadeti1000m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Kadeti1000m
Iliaš JakubK1 chlapci 141000m
Holá Nina - Rusová DominikaK2 Kadetky1000m
Gatialová Saskia - Minarovičová EmaK2 dievčatá 11+122000m
Bajzík Michal (ŠGT) - Kukučka Juraj - Kobyda Ondrej (TAT) - Pitelka Samuel (ZLP)K4 Kadeti500m
Bednárová Emma (MOR) - Chudá Kristína - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbánová Viktória (ŠTU)K4 Kadetky500m
Jahoda Richard (MOR) - Kunovský MatúšC2 Kadeti500m
Karaková NinaK1 dievčatá 122000m
Bajzík Michal (ŠGT) - Kukučka Juraj - Kobyda Ondrej (TAT) - Pitelka Samuel (ZLP)K4 Kadeti200m
Hanúsková Miriam (DKB) - Obertíková MichaelaK2 Juniorky200m
Hvojniková Nikola - Libaiová Laura (ŠAM)K2 dievčatá 13+14200m
Cagáň SamuelK1 Kadeti200m
Kunovský MatúšC1 Kadeti200m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.