Prehľad získaných medailí v roku 2018

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2018 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava20.01.2018
Majstrovstvá SR – maratónBratislava19.05.2018
Majstrovstvá SR – krátke trateBratislava31.08.2018 - 02.09.2018
Majstrovstvá SR – dlhé trateBratislava22.09.2018 - 23.09.2018

Majstri Slovenska 2018

Zatlkajová Jessicak1 JuniorkyTr1000m
Iliaš MartinK1 KadetiTr1000m
Karak DamianK1 chlapci13Tr1000m
Myšáková PetraK1 JuniorkyTr200m
Iliaš MartinK1 KadetiTr200m
Karak DamianK1 chlapci 13Tr200m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky21500m
Jakubisová RomanaK1 Kadetky5000m
Rus MatúšK1 chlapci 112000m
Hvojnik MartinK1 Juniori5000m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 Juniori5000m
Cachovanová NelaK1 dievčatá 92000m
Iliaš MartinK1 Kadeti5000m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 Kadetky5000m
Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián MatúšK2 Juniori5000m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky5000m
Kocúr TomášK1 chlapci 92000m
Jakubisová RomanaK1 Kadetky5000m
Rus MatúšK1 chlapci 112000m
Hvojnik MartinK1 Juniori5000m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 Juniori5000m
Cachovanová NelaK1 dievčatá 92000m
Iliaš MartinK1 Kadeti5000m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 Kadetky5000m
Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián MatúšK2 Juniori5000m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky5000m
Kocúr TomášK1 chlapci 92000m
Kocúr TomášK1 chlapci 91000m
Rusová DanielaK1 dievčatá 91000m
Hvojniková Nikola - Libaiová Laura (ŠAM)K2 dievčatá 11+122000m
Rus MatúšK1 chlapci 112000m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky1000m
Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Maximilián MatúšK2 Juniori1000m
Bende Adam (TAT) - Iliaš MartinK2 Kadeti1000m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Zatlkajová JessicaK2 Juniorky1000m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 Kadetky1000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Juniori500m
Iliaš MartinK1 Kadeti500m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky500m
Hvojnik Martin - Libai Zsolt (ŠAM)K2 Juniori500m
Cagáň Samuel - Iliaš MartinK2 Kadeti500m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Zatlkajová JessicaK2 Juniorky500m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 Kadetky500m
Németh Richard (TAT) - Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián Matúš - Mikloš Filip (TTS)K4 Juniori500m
Bugár Réka (KOM) - Pretrašovičová Nina (UKB) - Rusová Dominika - Sidová Bianka (ŠAM)K4 dievčatá 13+14500m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 122000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Juniori200m
Jakubisová RomanaK1 Kadetky200m
Cagáň Samuel - Iliaš MartinK2 Kadeti200m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Zatlkajová JessicaK2 Juniorky200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2018

Jedinák Maximilián MatúšK1 JunioriTr1000m
Myšáková PetraK1 JuniorkyTr1000m
Jakubisová RomanaK1 KadetkyTr1000m
Rusová DominikaK1 dievčatá 14Tr1000m
Iliaš Jakubk1 chlapci 13Tr1000m
Oršulová LuciaK1 ženyTr1000m
Zatlkajová JessicaK1 JuniorkyTr200m
Jakubisová RomanaK1 KadetkyTr200m
Rusová DominikaK1 dievčatá 14Tr200m
Iliaš JakubK1 chlapci 13Tr200m
Oršulová LuciaK1 ženyTr200m
Hvojnik MartinK1 Juniori21500m
Mazánik AndrejC1 Juniori21500m
Petrašovičová Nina (UKB) - Rusová DominikaK2 dievčatá 13+145000m
Cagáň Samuel - Meszlényi Márk (KOM)K2 Kadeti5000m
Holá NinaK1 Kadetky5000m
Karaková NinaK1 dievčatá 112000m
Rusová DanielaK1 dievčatá 92000m
Chudá Krtistína - Holá NinaK2 Kadetky5000m
Mazánik AndrejC1 Juniori5000m
Petrášovičová Nina (UKB) - Rusová DominikaK2 dievčatá 13+145000m
Cagáň Samuel - Meszlényi Márk (KOM)K2 Kadeti5000m
Holá NinaK1 Kadetky5000m
Karaková NinaK1 dievčatá 112000m
Rusová DanielaK1 dievčatá 92000m
Chudá Kristína - Holá NinaK2 Kadetky5000m
Mazánik AndrejC1 Juniori5000m
Cachovanová NelaK1 dievčatá 91000m
Jakubisová RomanaK1 Kadetky1000m
Hvojnik Martin - Libai Zsolt (ŠAM)K2 Juniori1000m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 Juniori1000m
Hvojník MartinK1 Juniori500m
Karak DamianK1 chlapci 13500m
Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Maximilián MatúšK2 Juniori500m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 Juniori500m
Bende Adam (TAT) - Meszlényi Márk (KOM) - Cagáň Samuel - Iliaš MartinK4 Kadeti500m
Gatialová SaskiaK1 dievčatá 112000m
Hvojnik MartinK1 Juniori200m
Karak DamianK1 chlapci 13200m
Zatlkajová JessicaK1 Juniorky200m
Hvojnik Martin - Libai Zsolt (ŠAM)K2 Juniori200m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 Kadetky200m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2018

Holá NinaK1 KadetkyTr1000m
Iliaš MartinK1 Kadeti17200m
Jakubisová RomanaK1 Kadetky17200m
Žiaková MiriamaC1 Juniorky21500m
Rusová DominikaK1 dievčatá 1412900m
Chudá KristínaK Kadetky5000m
Gatialová SaskiaK1 dievčatá 112000m
Dvončová LeaK1 dievčatá 92000m
Žiaková MiriamaC1 Juniorky5000m
Chudá KristínaK1 Kadetky5000m
Gatialová SaskiaK1 dievčatá 112000m
Dvončová LeaK1 dievčatá 92000m
Žiaková MiriamaC1 Juniorky5000m
Cagáň AlexanderK1 chlapci 122000m
Hvojnik MartinK1 Juniori1000m
Iliaš MartinK1 Kadeti1000m
Oršulová LuciaK1 ženy1000m
Nemček MartinK1 muži500m
Petrašovičová Nina (UKB) - Rusová DominikaK2 dievčatá 13+14500m
Chudá Kristína - Holá Nina - Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK4 Kadetky500m
Csomorová Viktória (ŠTU) - Urbanová Viktória (ŠTU) - Bednárová Emma (MOR) - Gatialová ChiaraK4 dievčatá 13+14500m
Cagáň Alexander - Rus MatúšK2 chlapci 11+122000m
Karaková NinaK1 dievčatá 112000m
Nemček MartinK1 muži200m
Iliaš MartinK1 Kadeti200m
Kováč DávidK1 chlapci 13200m
Ďurišová MarcelaK1 Juniorky200m
Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Maximilián MatúšK2 Juniori200m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.