Prehľad získaných medailí v roku 2016

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2016 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava30.01.2016
Majstrovstvá SR – dlhé trateTrenčín21.05.2016 - 22.05.2016
Majstrovstvá SR – krátke trateBratislava05.08.2016 - 07.08.2016
Majstrovstvá SR – maratónPiešťany03.09.2016

Majstri Slovenska 2016

Jakubisová RomanaK1 dievčatá 14Tr1000m
Iliaš MartinK1 chlapci 14Tr1000m
Myšáková PetraK1 KadetkyTr1000m
Oršulová LuciaK1 JuniorkyTr1000m
Nemček MartinK1 JunioriTr1000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 14Tr200m
Myšáková PetraK1 KadetkyTr200m
Oršulová LuciaK1 JuniorkyTr200m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky17200m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadetky17200m
Cagáň AlexanderK1 chlapci 101000m
Hvojniková NikolaK1 dievčatá 101000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 1412900m
Rus MatúšK1 chlapci 91000m
Humajová JasmínaK1 dievčatá 91000m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 dievčatá 13+145000m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky5000m
Iliaš MartinK1 chlapci 145000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti5000m
Nemček Martin - Zalka Csaba (ŠAM)K2 Juniori5000m
Zatlkajová NikolaK1 ženy5000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 145000m
Holá NinaK1 dievčatá 135000m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky5000m
Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián MatúšK2 Kadeti5000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Juniorky5000m
Karak DamianK1 chlapci 112000m
Cagáň AlexanderK1 chlapci 101000m
Humajová JasmínaK1 dievčatá 91000m
Rus MatúšK1 chlapci 91000m
Zatlkajová NikolaK1 ženy1000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti1000m
Myšáková PetraK1 Kadetky1000m
Iliaš MartinK1 chlapci 141000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 141000m
Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti1000m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky1000m
Baláž Samuel (TAT) - Zalka Csaba (ŠAM) - Dőrner Milan (ŠGT) - Nemček MartinK4 Juniori1000m
Konečná Anita (KOM) - Petrušová Mariana (KOM) - Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K4 Juniorky1000m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky500m
Oršulová LuciaK1 Juniorky500m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti500m
Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK2 dievčatá 13+14500m
Iliaš MartinK1 chlapci 14500m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Juniorky500m
Hvojnik Martin - Jedinák Maximilián MatúšK2 Kadeti500m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky500m
Vrecková LíviaK1 dievčatá 14500m
Bende Adam (INT) - Iliaš MartinK2 chlapci 13+14500m
Konečná Anita (KOM) - Petrušová Mariana (KOM) - Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K4 Juniorky500m
Myšáková Petra - Ďurišová Marcela - Zatlkajová Jessica - Seregiová Karolína (ŠAM)K4 Kadetky500m
Rusová DominikaK1 dievčatá 122000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti200m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky200m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 14200m
Mládková Ivana (ŠKP) - Zatlkajová NikolaK2 ženy200m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Juniorky200m
Hvojník Martin - Jedinák Maximilián MatúšK2 Kadeti200m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Ďurišová MarcelaK2 Kadetky200m
Baláž Samuel (TAT) - Zalka Csaba (ŠAM) - Dőrner Milan (ŠGT) - Nemček MartinK4 Juniori200m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS) - Lutaš Jakub (DUK) - Polakovič Michal (PIE)C4 Juniori200m
Konečná Anita (KOM) - Petrušová Mariana (KOM) - Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K4 Juniorky200m
Hvojnik Martin - Libai Zsolt (ŠAM) - Jedinák Maximilián Matúš - Ujvári Marko (KOM)K4 Kadeti200m
Myšáková Petra - Ďurišová Marcela - Zatlkajová Jessica - Seregiová Karolína (ŠAM)K4 Kadetky200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2016

Zatlkajová JessicaK1 KadetkyTr1000m
Zatlkajová NikolaK1 ženyTr1000m
Vrecková LíviaK1 dievčatá 14Tr200m
Iliaš MartinK1 chlapci 14Tr200m
Jedinák Maximilián MatúšK1 KadetiTr200m
Nemček MartinK1 JunioriTr200m
Zatlkajová NikolaK1 ženyTr200m
Nemček MartinK1 Juniori21500m
Myšáková PetraK1 Kadetky17200m
Karak DamianK1 chlapci 111000m
Holá NinaK1 dievčatá 1312900m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Ďurišová MarcelaK2 Kadetky5000m
Baláž Samuel (TAT) - Zgančík MartinK2 Juniori5000m
Klemen TomášC1 Juniori5000m
Bende Adam (INT) - Iliaš MartinK2 chlapci 13+145000m
Myšáková PetraK1 Kadetky5000m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Juniori5000m
Kleman TomášC1 Juniori1000m
Oršulová LuciaK1 Juniorky1000m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky1000m
Vrecková LíviaK1 dievčatá 141000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Juniorky1000m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Juniori1000m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Ďurišová MarcelaK2 Kadeti1000m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS) - Lutaš Jakub (DUK) - Polakovič Michal (PIE)C4 Juniori1000m
Hvojnik Martin - Libai Zsolt (ŠAM) - Jedinák Maximilián Matúš - Ujvári Marko (KOM)K4 Kadeti1000m
Cagáň Samuel - Iliaš Martin - Očenáš Dávid - Bende Adam (INT)K4 chlapci 13+141000m
Zatlkajová NikolaK1 ženy500m
Seregiová Karolína (ŠAM) - Ďurišová MarcelaK2 Kadetky500m
Kleman TomášC1 Juniori500m
Karaszová Edita (ŠAM) - Zatlkajová JankaK2 Veteránky500m
Myšaková PetraK1 Kadetky500m
Holá NinaK1 dievčatá 13500m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 14500m
Chudá Kristína - Holá Nina - Jakubisová Romana - Vrecková LíviaK4 dievčatá 13+14500m
Zatlkajová NikolaK1 ženy200m
Oršulová LuciaK1 Juniorky200m
Hvojnik MartinK1 Kadeti200m
Ďurišová MarcelaK1 Kadetky200m
Iliaš MartinK1 chlapci 14200m
Karazsová Edita - Zatlkajová JankaK2 Veteránky200m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky200m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2016

Holá NinaK1 dievčatá 13Tr1000m
Vrecková LíviaK1 dievčatá 14Tr1000m
Zatlkajová JessicaK1 KadetkyTr200m
Hvojnik MartinK1 KadetiTr200m
Kleman TomášC1 Juniori21500m
Kukučka JurajK1 chlapci 121000m
Rusová DominikaK1 dievčatá 121000m
Ďurišová MarcelaK1 Kadetky17200m
Hvojnik MartinK1 Kadeti17200m
Kunovský MatúšC1 chlapci 1312900m
Chudá KristínaK1 dievčatá 1312900m
Cagáň SamuelK1 chlapci 135000m
Ďurišová MarcelaK1 Kadetky5000m
Gatialová Chiara - Rusová DominikaK2 dievčatá 11+122000m
Hvojnik MartinK1 Kadeti1000m
Holá NinaK1 dievčatá 131000m
Nemček Martin - Zgančík MartinK2 Juniori1000m
Oršula Jakub - Ragula Dávid (PIE) - Papp Gregor (DUN) - Zgančík MartinK4 Juniori1000m
Hamrozy Patrik (ŠGT) - Kútny Alex (ŠGT) Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC4 Kadeti1000m
Današ Matej (MOR) - Bogya Bálint (ŠAM) - Meszlényi Márk (KOM) - Šnirc kristianK4 chlapci 13+141000m
Nemček MartinK1 Juniori500m
Cagáň SamuelK1 chlapci 13500m
Nemček Martin - Zgančík MartinK2 Juniori500m
Karak Damian - Kukučka JurajK2 chlapci 11+122000m
Nemček MartinK1 Juniori200m
Kleman TomášC1 Juniori200m
Cagáň SamuelK1 chlapci 13200m
Holá NinaK1 dievčatá 13200m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Juniori200m
Nemček Martin - Zgančík MartinK2 Juniori200m
Hamrozy Patrik (ŠGT) - Kútny Alex (ŠGT) - Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC4 Kadeti200m
Gocze Andrea (KOM) - Šutovská Barbora (PIE) - Omachelová Lucia (TTS) - Smolková RomanaK4 Kadetky200m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.