Prehľad získaných medailí v roku 2015

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2015 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava31.01.2015
Majstrovstvá SR – dlhé trateTrenčín09.05.2015 - 10.05.2015
Majstrovstvá SR – krátke tratePiešťany07.08.2015 - 09.08.2015
Majstrovstvá SR – maratónPiešťany03.10.2015

Majstri Slovenska 2015

Nemček MartinK1 JunioriTr1000m
Myšáková PetraK1 KadetkyTr1000m
Myšáková PetraK1 KadetkyTr200m
Iliaš MartinK1 chlapci 1312900m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 1312900m
Hvojnik MartinK1 chlapci 1412900m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky17200m
Jakubisová Romana - Seregiová Karolína (ŠAM)K2 dievčatá 13+145000m
Zatlkajová NikolaK1 ženy5000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Kadetky5000m
Hvojnik MartinK1 chlapci 145000m
Zatlkajová JankaK1 Veteránky5000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 135000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 13200m
Oršulová LuciaK1 Kadetky200m
Kvetáková Lucia (UKB) - Zatlkajová JankaK2 Veteránky200m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Kadetky200m
Zatlkajová NikolK1 ženy1000m
Nemček MartinK1 Juniori1000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 131000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Kadetky1000m
Rusová DominikaK1 dievčatá 112000m
Oršulová LuciaK1 Kadetky500m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína (ŠAM)K2 Kadetky500m
Jakubisová Romana - Seregiová Karolína (ŠAM)K2 dievčatá 13+14500m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2015

Zatlkajová NikolaK1 ženyTr1000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 13Tr1000m
Oršulová LuciaK1 KadetkyTr1000m
Zatlkajová JessicaK1 KadetkyTr1000m
Mištinová LuciaK1 ženyTr200m
Nemček MartinK1 JunioriTr200m
Oršulová LuciaK1 KadetkyTr200m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 1412900m
Zatlkajová NikolaK1 ženy25800m
Nemček MartinK1 Juniori21500m
Kleman TomášC1 Kadeti17200m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti17200m
Iliaš MartinK1 chlapci 135000m
Kiss Zsolt (ŠAM) - Nemček MartinK2 Juniori5000m
Oršulová LuciaK1 Kadetky5000m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 14200m
Šišmiš MilanC1 Veteráni200m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti200m
Hvojnik MartinK1 chlapci 14200m
Iliaš MartinK1 chlapci 13200m
Mištinová Lucia - Zatlkajová NikolaK2 ženy200m
Jégh Richard (DUN) - Dorička David (DUK) - Nemček Martin - Baláž Samuel (TAT)K4 juniori200m
Holka Tomáš (TAT) - Randík Richard (TAT) - Jedinák Maximilián Matúš - Zgančík MartinK4 Kadeti200m
Omachel Dominik (TTS) - Vrškový Andrej (TTS) - Kleman Tomáš - Filípek Dennis (ŠGT)C4 Kadeti200m
Myšáková Petra - Tesariková Paulína (ŠAM) - Oršulová Lucia - Zatlkajová JessicaK4 Kadetky200m
Kukučka JurajK1 chlapci 112000m
Mištinová LuciaK1 ženy1000m
Kleman TomášC1 Kadeti1000m
Oršulová LuciaK1 Kadetky1000m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 141000m
Iliaš MartinK1 chlapci 131000m
Kiss Zsolt (ŠAM) - Nemček MartinK2 Juniori1000m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky1000m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Kadeti1000m
Omachel Dominik (TTS) - Vrškový Andrej (TTS) - Kleman Tomáš - Filípek Dennis (ŠGT)C4 Kadeti1000m
Holka Tomáš (TAT) - Randík Richard (TAT) - Jedinák Maximilián Matúš - Zgančík MartinK4 Kadeti1000m
Libai Zsolt (ŠAM) - Matus Bence (ŠAM) - Tóth Alex (ŠAM) - Hvojnik MartinK4 chlapci 13+141000m
Šišmiš MilanC1 Veteráni500m
Nemček MartinK1 Juniori500m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 14500m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 13500m
Karazsová Edita (ŠAM) - Zatlkajová JankaK2 Veteránky500m
Mištinová Lucia - Zatlkajová NikolaK2 ženy500m
Jedinák Maximilián Matúš - Zgančík MartinK2 Kadeti500m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky500m
Valová Lucia (MOR) - Ďurišová MarcelaK2 dievčatá 13+14500m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 chlapci 13+14500m
Myšáková Petra - Tesariková Paulína (ŠAM) - Oršulová Lucia - Zatlkajová JessicaK4 Kadetky500m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2015

Mištinová LuciaK1 ženyTr1000m
Zatlkajová NikolaK1 ženyTr200m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 14Tr200m
Myšáková PetraK1 Kadetky17200m
Valová Lucia (MOR) - Ďurišová MarcelaK2 dievčatá 13+145000m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 Kadetky5000m
Zgančík MartinK1 Kadeti5000m
Hvojnik Martin - Tóth Alex (ŠAM)K2 chlapci 13+145000m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 chlapci 13+145000m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 145000m
Nemček MartinK1 Juniori5000m
Zatlkajová JankaK1 Veteránky200m
Mištinová LuciaK1 ženy200m
Nemček MartinK1 Juniori200m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky200m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia (TAT)K2 ženy200m
Kiss Zsolt (ŠAM) - Nemček MartinK2 Juniori200m
Jedinák Maximilián Matúš - Zgančík MartinK2 kadeti200m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Kadeti200m
Bugár Réka (KOM) - Gatialová ChiaraK2 dievćatá 11+122000m
Šišmiš MilanC1 Veteráni1000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti1000m
Zatlkajová JessicaK1 Kadetky1000m
Hvojnik MartinK1 chlapci 141000m
Jedinák Maximilián Matúš - Zgančík MartinK2 Kadeti1000m
Nemček Martin - Baláž Samuel (TAT) - Dorička David (DUK) - Jégh Richard (DUN)K4 Juniori1000m
Cagáň Samuel - Kunovský MatúšK2 chlapci 11+122000m
Zatlkajová NikolaK1 ženy500m
Jedinák Maximilián MatúšK1 Kadeti500m
Hvojnik MartinK1 chlapci 14500m
Iliaš MartinK1 chlapci 13500m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia (TAT)K2 ženy500m
Kiss Zsolt (ŠAM) - Nemček MartinK2 Juniori500m
Kleman Tomáš - Vrškový Andrej (TTS)C2 Kadeti500m
Hvojnik Martin - Tóth AlexK2 chlapci 13+14500m
Valová Lucia (MOR) - Ďurišová Marcela - Jakubisová Romana - Seregiová Karolína (ŠAM)K4 dievčatá 13+14500m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.