Prehľad získaných medailí v roku 2014

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2014 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava01.02.2014
Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky10.05.2014 - 11.05.2014
Majstrovstvá SR – krátke tratePiešťany15.08.2014 - 17.08.2014
Majstrovstvá SR – maratónBratislava20.09.2014

Majstri Slovenska 2014

Myšáková PetraK1 dievčatá 14Tr1000m
Nemček MartinK1 KadetiTr1000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 14Tr200m
Nemček MartinK1 KadetiTr200m
Oršulová LuciaK1 Kadetky17200m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 dievčatá 13+1412900m
Rusová DominikaK1 dievčatá 101500m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 121500m
Chudá KristínaK1 dievčatá 111500m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 dievčatá 13+145000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 145000m
Nemček MartinK1 Kadeti5000m
Mokrá VeronikaK1 Juniorky5000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 145000m
Kleman Tomáš - Lutaš Jakub(TTS)C2 Kadeti5000m
Zatlkajová LenkaK1 Veteránky5000m
Mištinová Lucia - Zatlkajová NikolaK2 ženy5000m
Mokrá Veronika - Kolpachová Lenka(VIN)K2 Juniorky5000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 14200m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 14200m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia(TAT)K2 Juniorky200m
Nemček Martin - Zalka Csaba(ŠAM)K2 Kadeti200m
Šišmiš MilanC1 Veteráni200m
Baláž Samuel(TAT) - Forgách Michal(ŠGT) - Obert Ákos(KOM) - Zgančík MartinK4 Kadeti200m
Mikušová Romana(PIE) - Oršulová Lucia - Petrušová Mariana(KOM) - Tesariková Paulína(ŠAM)K4 Kadetky200m
Nemček MartinK1 Kadeti1000m
Oršulová LuciaK1 Kadetky1000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 141000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 141000m
Mištinová Lucia - Šamková Simona(DUK)K2 ženy1000m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia(TAT)K2 Juniorky1000m
Nemček Martin - Zalka Csaba(ŠAM)K2 Kadeti1000m
Kleman Tomáš - Lutaš Jakub(TTS)C2 Kadeti1000m
Baláž Samuel(TAT) - Forgách Michal(ŠGT) - Obert Ákos(KOM) - Zgančík MartinK4 Kadeti1000m
Hvojnik Martin - Živický Samuel(KOM) - Jedinák Maximlián Matúš - Tóth Alex(ŠAM)K4 chlapci 13+141000m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 122000m
Holá NinaK1 dievčatá 112000m
Nemček MartinK1 Kadeti500m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 14500m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 14500m
Mokrá Veronika - Skovajsová PatríciaK2 Juniorky500m
Nemček Martin - Zalka Csaba(ŠAM)K2 Kadeti500m
Kleman Tomáš - Lutaš Jakub(TTS)C2 Kadeti500m
Jedinák Maximilián Matúš - Živický Samuel(KOM)K2 chlapci 13+14500m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 dievčatá 13+14500m
Šišmiš MilanC1 Veteráni500m
Zatlkajová JankaK1 Veteránky500m
Mikušová Romana(PIE) - Oršulová Lucia - Petrušová Mariana(KOM) - Tesariková Paulína(ŠAM)K4 Kadetky500m
Valová Lucia(MOR) - Ďurišová Marcela - Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK4 dievčatá 13+14500m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2014

Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 14Tr1000m
Mokrá VeronikaK1 JuniorkyTr1000m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 13Tr200m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 14Tr200m
Oršulová LuciaK1 KadetkyTr200m
Oršulová LenkaK1 JuniorkyTr200m
Mokrá VeronikaK1 Juniorky21500m
Hvojnik Martin - Tóth Alex(ŠAM)K2 chlapci 13+1412900m
Kukučka JurajK1 chlapci 101500m
Gatialová ChiaraK1 dievčatá 101500m
Holá NinaK1 dievčatá 111500m
Mištinová LuciaK1 ženy5000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína(ŠAM)K2 Kadetky5000m
Jedinák Maximilián Matúš - Živický Samuel(KOM)K2 chlapci 13+145000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 145000m
Nemček Martin - Zgančík MartinK2 Kadeti5000m
Oršulová LuciaK1 Kadetky5000m
Kleman TomášC1 Kadeti200m
Oršulová LuciaK1 Kadetky200m
Hvojnik MartinK1 chlapci 13200m
Mištinová Lucia - Šamková Simona(DUK)K2 ženy200m
Kleman Tomáš - Lutaš Jakub(TTS)C2 Kadeti200m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína(ŠAM)K2 Kadetky200m
Zatlkajová JankaK1 Veteránky200m
Dőrner Milan(ŠGT) - Keszan Viktor(KOM) - Melko Pavol(VIN) - Nemček MartinK4 Kadeti200m
Holá Nina - Jakubisová RomanaK2 dievčatá 11+122000m
Moka VeronikaK1 Juniorky1001m
Myšáková PetraK1 dievčatá 141000m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 131000m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína(ŠAM)K2 Kadetky1000m
Kmeť Lukáš - Kunovský Jakub - Mazánik Andrej - Strýček Eduard(VIN)C4 chlapci 13+141000m
Zatlkajová JankaK1 Veteránky1000m
Mokrá VeronikaK1 Juniorky500m
Oršulová LuciaK1 Kadetky500m
Myšáková PetraK1 dievčatá 14500m
Mištinová Lucia - Šamková Simona(DUK)K2 ženy500m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína(ŠAM)K2 Kadetky500m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2014

Oršulová LuciaK1 KadetkyTr1000m
Oršulová LenkaK1 JuniorkyTr1000m
Hvojnik MartinK1 chlapci 13Tr200m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 14Tr200m
Mokrá VeronikaK1 JuniorkyTr200m
Zatlkajová NikolaK1 ženyTr200m
Nemček MartinK1 Kadeti17200m
Valová Lucia(MOR) - Ďurišová MarcelaK2 dievčatá 13+1412900m
Kunovský Jakub - Mazánik AndrejC2 chlapci 13+1412900m
Kunovský MatúšK1 chlapci 111500m
Valová Lucia(MOR) - Ďurišová MarcelaK2 dievčatá 13+145000m
mazánik AndrejC1 chlapci 135000m
Mištinová LuciaK1 ženy200m
Nemček MartinK1 Kadeti200m
Mazánik MartinC1 chlapci 13200m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 13200m
Mištinová LuciaK1 ženy1000m
Hvojnik MartinK1 chlapci 131000m
Mazánik MartinC1 chlapci 131000m
Dőrner Milan(ŠGT) - Keszan Viktor(KOM) - Melko Pavol(VIN) - Nemček MartinK4 Kadeti1000m
Mištinová LuciaK1 ženy500m
Kleman TomášC1 Kadeti500m
Hvojnik MartinK1 chlapci 13500m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 13500m
Kunovský JakubC1 chlapci 13500m
Kmeť Lukáš - Strýček EduardC2 chlapci 13+14500m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.