Prehľad získaných medailí v roku 2013

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2013 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – v ťahaní na trenažériBratislava09.02.2013
Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky01.06.2013 - 02.06.2013
Majstrovstvá SR - mladšieho žiactvaNováky06.07.2013 - 07.07.2013
Majstrovstvá SR – krátke tratePiešťany09.08.2013 - 11.08.2013
Majstrovstvá SR – maratónPiešťany31.08.2013

Majstri Slovenska 2013

Myšáková PetraK1 dievčatá 13Tr1000m
Zatlkajová NikolaK1 JuniorkyTr1000m
Nemček MartinK1 KadetiTr1000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 13Tr200m
Zatlkajová NikolaK1 JuniorkyTr200m
Kútny KristiánK1 chlapci 14Tr200m
Myšák DenisK1 Juniori21500m
Ďuriš JakubC1 Juniori21500m
Mištinová LuciaK1 ženy25800m
Zatlkajová NikolaK1 Juniorky21500m
Oršulová Lucia - Tesariková Paulína(ŠAM)K2 dievčatá 13+1412900m
Myšák Denis - Linka Tibor(ŠAM)K2 Juniori5000m
Drienovská PatríciaK1 Juniorky5000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 135000m
Zatlkajová Nikola - Drienovská PatríciaK2 Juniorky5000m
Gavenda Adam(DUK) - Ďuriš JakubC2 Juniori5000m
Myšák DenisK1 Juniori5000m
Jedinák Maximilián MatúšK1 chlapci 131000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 131000m
Oršulová LenkaK1 Kadetky1000m
Myšák DenisK1 Juniori1000m
Ďuriš JakubC1 Juniori1000m
Drienovská PatríciaK1 ženy1000m
Szász Péter(ŠAM) - Fekete Dávid(ŠAM) - Sebok František(ŠAM) - Kleman TomášC4 chlapci 13+141000m
Linka Tibor(ŠAM) - Myšák DávidK2 Juniori1000m
Drienovská Patrícia - Zatlkajová NikolaK2 Juniorky1000m
Jacko Jerguš(PIE) - Valo Filip(PIE) - Linka Tibor(ŠAM) - Myšák DenisK4 Juniori1000m
Mikušová Romana(PIE) - Oršulová LenkaK2 Kadetky1000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 13500m
Oršulová LenkaK1 Juniorky500m
Zatlkajová NikolaK1 Juniorky500m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 dievčatá 13+14500m
Drienovská Patrícia - Zatlkajová NikolaK2 Juniorky500m
Mikušová Romana(PIE) - Oršulová LenkaK2 Kadetky500m
Mištinová Lucia - Šamková Simona(DUK)K2 ženy500m
Myšáková Petra - Oršulová Lucia - Zatlkajová Jessica - Zalková Viktória(ŠAM)K4 dievčatá 13+14500m
Linka Tibor(ŠAM) - Myšák DenisK2 Juniori500m
Kolpachová Lenka(VIN) - Mikušová Romana(PIE) - Oršulová Lenka - Szépová Vanesa(KOM)K4 Kadetky500m
Jedinák Maximilián MatúšK1 clapci 13200m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 13200m
Mikušová Romana(PIE) - Oršulová LenkaK2 Kadetky200m
Drienovská Patrícia - Zatlkajová NikolaK2 Juniorky200m
Jakubisová RomanaK1 dievčatá 112000m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2013

Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 13Tr1000m
Oršulová LuciaK1 dievčatá 14Tr1000m
Mokrá VeronikaK1 JuniorkyTr1000m
Myšák DenisK1 JunioriTr1000m
Mokrá VeronikaK1 JuniorkyTr200m
Myšák DenisK1 JunioriTr200m
Mokrá VeronikaK1 Juniorky21500m
Myšáková Petra - Zatlkajová JessicaK2 dievčatá 13+1412900m
Kútny Kristián - Zgančík MartinK2 chlapci 13+1412900m
Ďuriš JakubC1 Juniori5000m
Kleman Tomáš - Lutaš Jakub(TTS)C2 chlapci 13+145000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 135000m
Skovajsová Patrícia(TAT) - Mokrá VeronikaK2 Juniorky5000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 131000m
Nemček MartinK1 Kadeti1000m
Zatlkajová NikolaK1 Juniorky1000m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia(TAT)K2 Juniorky1000m
Myšáková PetraK1 dievčatá 13500m
Oršulová LuciaK1 dievčatá 14500m
Drienovská PatríciaK1 Juniorky500m
Kleman TomášC1 chlapci 14500m
Nemček MartinK1 Kadeti500m
Oršulová Lucia - Zalková Viktória(ŠAM)K2 dievčatá 13+14500m
Ďuriš JakubC1 Juniori500m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia(TAT)K2 Juniorky500m
Oršulová LenkaK1 Kadetky200m
Myšák DenisK1 Juniori200m
Zatlkajová NikolaK1 Juniorky200m
Kleman TomášC1 chlapci 14200m
Myšáková PetraK1 dievčatá 13200m
Ďuriš JakubC1 Juniori200m
Mokrá Veronika - Skovajsová Patrícia(TAT)K2 Juniorky200m
Botek Adam(KOM) - Bóri Alexander(PIE) - Kiss Zsolt(ŠAM) - Nemček MartinK4 Kadeti200m
Mištinová Lucia - Šamková Simona(DUK)K2 ženy200m
Iliaš MartinK1 chlapci 112000m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2013

Zgančík MartinK1 chlapci 14Tr1000m
Zatlkajová JessicaK1 dievčatá 1Tr200m
Oršulová LuciaK1 dievčatá 14Tr200m
Rus TomášK1 KadetiTr200m
Oršulová LuciaK1 Kadetky17200m
Zatlkajová Jessica - Myšáková PetraK2 dievčatá 13+145000m
Zatlkajová NikolaK1 Juniorky5000m
Kútny Kristián - Zgančík MartinK2 chlapci 13+145000m
Kleman TomášC1 chlapci 141000m
Myšák DenisK1 Juniori500m
Nemček Martin - Rus TomášK2 Kadeti500m
Kleman Tomáš - Lutaš JakubC2 chlapci 13+14500m
Kútny Kristián - Zgančík MartinK2 chlapci 13+14500m
Drienovská PatríciaK1 Juniorky200m
Kútny KristiánK1 chlapci 14200m
Linka Tibor(ŠAM) - Myšák DenisK2 Juniori200m
Ďurišová MarcelaK1 dievčatá 122000m
Vajlentová Eliška - Miklošková Lívia(PIE)K2 dievčatá 11+122000m
Hvojnik MartinK1 chlapci 122000m
Očenáš DávidK1 chlapci 112000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.