Prehľad získaných medailí v roku 2010

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2010 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky08.05.2010 - 09.05.2010
Majstrovstvá SR - mladšieho žiactvaNováky10.07.2010 - 11.07.2010
Majstrovstvá SR - krátke tratePiešťany06.08.2010 - 08.08.2010
Majstrovstvá SR - maratónBratislava, Zlaté Piesky25.09.2010

Majstri Slovenska 2010

Myšák DenisK1 kadeti5000m
Mištinová Lucia – Matoušková Michaela K2 juniorky5000m
Oršula Juraj - Zaťko MichalC2 muži5000m
Myšák Denis – Gašparík Peter(ŠŠT)K2 kadeti5000m
Ďuriš Michal – Ďuriš JakubC2 kadeti5000m
Mištinová LuciaK1 juniorky5000m
Oršula Juraj – Zaťko MichalC2 muži200m
Mištinová Lucia – Matoušková Michaela K2 juniorky200m
Mištinová LuciaK1 juniorky500m
Myšák DenisK1 kadeti500m
Oršulová LenkaK1 dievčatá 13 ročné500m
Goga Marian - Vajda Martin(DUN)K2 juniori500m
Mištinová Lucia – Matoušková Michaela K2 juniorky500m
Drinovská Patrícia – Zatlkajová NikolaK2 kadetky500m
Mištinová Lucia – Matoušková Michaela – Tkáčová Natália- Maťašová Petra(PIE) K4 juniorky500m
Rus RadoslavC1 mužimaratón
Matoušková MichaelaK1 juniorkymaratón

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2010

Mokrá Veronika – Lámošová AlexandraK2 dievčatá 13+14 5000m
Drinovská Patrícia – Zatlkajová NikolaK2 kadetky5000m
Zaťko Miroslav – Kľučar Adrej(DUK)K2 muži5000m
Mokrá VeronikaK1 dievčatá 14 5000m
Oršulová LenkaK1 dievčatá 13 5000m
Matoušková MichaelaK1 juniorky5000m
Goga MarianK1 juniori200m
Mištinová LuciaK1 juniorky200m
Myšák DenisK1 kadeti1000m
Ďuriš MichalC1 kadeti1000m
Ďuriš Michal – Ďuriš JakubC2 kadeti1000m
Drinovská Patrícia – Zatlkajová NikolaK2 kadetky1000m
Matoušková MichaelaK1 juniorky500m
Ďuriš MichalC1 kadeti500m
Ďuriš Michal – Ďuriš JakubC2 kadeti500m
Mokrá Veronika – Lámošová AlexandraK2 dievčatá 13+14 500m
Mokrá Veronika – Lámošová Alexandra – Oršulová Lenka – Kolpachová(VIN) K4 dievčatá 13+14 500m
Mokrá VeronikaK1 dievčatá 14maratón
Oršulová LenkaK1 dievčatá 13maratón

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2010

Oršulová Lenka – Kolpachová(VIN)K2 dievčatá 13+14 5000m
Fedor Michal – Novák MartinC2 juniori5000m
Drinovská PatríciaK1 kadetky5000m
Goga Marian - Vajda Martin(DUN)K2 juniori5000m
Rus RadoslavC1 muži5000m
Matoušková MichaelaK1 juniorky200m
Goga Marian - Vajda Martin(DUN)K2 juniori200m
Zatlkajová NikolaK1 kadetky1000m
Zaťko Miroslav – Kľučar Adrej(DUK)K2 muži1000m
Myšák Denis Gašparík Pavol(ŠŠT)K2 kadeti1000m
Zaťko Miroslav – Bečka Ondrej(ŠŠT) - Petruš Michal(KOM) - Klučár Andrej(DUK)K4 muži1000m
Drienovská PatríciaK1 kadetky500m
Oršulová Lenka – Kolpachová(VIN)K2 dievčatá 13+14 500m
Mištinová LuciaK1 juniorkymaratón
Drienovská PatríciaK1 kadetkymaratón

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie