Prehľad získaných medailí v roku 2007

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2007 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky05.05.2007 - 06.05.2007
Majstrovstvá SR - maratónTrenčín21.07.2007 - 22.07.2007
Majstrovstvá SR - mladšieho žiactvaTrenčín21.07.2007 - 22.07.2007
Majstrovstvá SR - krátke trateZelená voda17.08.2007 - 19.08.2007

Majstri Slovenska 2007

Kostelná Veronika - Matoušková MichaelaK2 žiačky 13+145000m
Zaťko MiroslavK1 ml.dci.5000m
Oršula JurajC1 ml.dci.5000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš(ŠŠT)K2 muži5000m
Mokrá DominikaK1 žiačky 135000m
Zaťko Miroslav - Petruš Michal(KOM)K2 ml.dci.5000m
Baránek Miroslav - Oršula Juraj C2 ml.dci.5000m
Rus RadoslavC1 muži5000m
Ďuríková Petronela - Zatlkajová NikolaK2 žiačky 11+122000m
Mokrá DominikaK1 žiačky 139,4km
Zaťko Miroslav - Petruš Michal(KOM)K2 ml.dci.14,1km
Mištinová Lucia - Tóthová Annamária(ŠAM)K2 ml.dky.14,1km
Ďuríková PetronelaK1 žiačky 122000m
Mokrá VeronikaK1 žiačky 112000m
Zaťko MiroslavK1 ml.dci.14,1km
Mištinová LuciaK1 ml.dky.14,1km
Baránek MiroslavC1 ml.dci.14,1km
Kmeťová IvanaK1 ženy200m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy200m
Oršula JurajC1 st.dci.1000m
Beňová BiankaK1 ml.dky.1000m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKb) K2 ženy1000m
Oršula Juraj - Zaťko MichalC2 st.dci.1000m
Felcan Ľuboš - Krajčovič Marek(INT)K2 ml.dci.1000m
Beňová Bianka - Matejková Karin(ŠŠT)K2 ml.dky.1000m
Juraj Baránek - Divinec Andrej(ŠŠT) - Viszlay Boris(KOM) - Csepy Tomáš (KOM)K4 st.dci.1000m
Goga Marián - Zaťko Miroslav - Felcan Ľuboš - Felcan MichalK4 ml.dci.1000m
Kmeťová IvanaK1 ženy500m
Baránek JurajK1 st.dci.500m
Oršula JurajC1 st.dci.500m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy500m
Zaťko Michal - Oršula JurajC2 st.dci.500m
Zaťko Miroslav - Petruš Michal(KOM)K2 ml.dci.500m
Mištinová Lucia - Tóthová Annamária(ŠAM)K2 ml.dky.500m
Baránek Juraj - Miroslav Mičo - Divinec Andrej(ŠŠT) - Viszlay Boris(KOM)K4 st.dci.500m
Matoušková Michaela - Kostelná Veronika - Oršulová Dáša - Mokrá DominikaK4 žiačky 13+14500m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2007

Mištinová Lucia - Tóthová Annamária(ŠAM)K2 ml.dky.5000m
Baránek MiroslavC1 ml.dci.5000m
Beneš Martin - Rusnák Matej(PIE)C2 muži5000m
Beňová BiankaK1 ml.dky.5000m
Matoušková MichaelaK1 žiačky 145000m
Oršulová Martina - Fedorová ZuzanaK2 žiačky 11+122000m
Kostelná VeronikaK1 žiačky 149,4km
Beňová Bianka - Mikšíková Petra(ŠKP)K2 ml.dky.14,1km
Fedor Michal - Baránek MiroslavC2 ml.dci.14,1km
Oršulová MartinaK1 žiačky 122000m
Ďuriš MichalC1 žiaci 139,4km
Kostelná Veronika - Oršulová DášaK2 žiačky 13+149,4km
Baránek MiroslavC1 ml.dci.1000m
Rus Radoslav - Pátek Zdeněk(PIE)C2 muži1000m
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 st.dci.1000m
Baránek Miroslav - Luža Stanislav(ŠKP)C2 ml.dci.1000m
Mištinová Lucia - Tóthová Annamária(ŠAM)K2 ml.dky.1000m
Beňo Ľubomír - Gelle Peter(DUK) - Jankovec Martin(DUK) - Maťaš Pavol(ŠKP)K4 muži1000m
Mičo Miroslav - Bobek Martin(ŠKP) - Kirchner Peter(KOM) - Kráľ Radim (KOM)K4 st.dci.1000m
Felcan ĽubošK1 ml.dci.500m
Baránek MiroslavC1 ml.dci.500m
Beňová BiankaK1 ml.dky.500m
Matoušková MichaelaK1 žiačky 14500m
Ďuriš MichalC1 žiaci 13500m
Mokrá DominikaK1 žiačky 13500m
Goga Marián - Janech Tomáš(PIE)K2 ml.dci.500m
Baránek Miroslav - Luža Stanislav(ŠKP)C2 ml.dci.500m
Beňová Bianka - Matejková Karin(ŠŠT)K2 ml.dky.500m
Kostelná Veronika - Kecskemétiová Judita(ŠTU)K2 žiačky 13+14500m
Beňová Bianka - Mištinová Lucia - Matejková Karin(ŠŠT) - Tóthová Annamária(ŠAM)K4 ml.dky.500m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2007

Rus Radoslav - Pátek Zdeněk(PIE)C2 muži5000m
Zaťko Michal - Gombracík TomášC2 st.dci.5000m
Kostelná VeronikaK1 žiačky 145000m
Fedor Michal - Novák MartinC2 ml.dci.5000m
Beňo ĽubomírK1 muži5000m
Mokrá Veronika - Drienovská PatríciaK2 žiačky 11+122000m
Drienovská PatríciaK1 žiačky 122000m
Fedor MichalC1 ml.dci.14,1km
Rus RadoslavC1 muži1000m
Baránek JurajK1 st.dci.1000m
Mištinová LuciaK1 ml.dky.1000m
Zaťko Miroslav - Petruš Michal(KOM)K2 ml.dci.1000m
Fedor Michal - Novák MartinC2 ml.dci.1000m
Goga MariánK1 ml.dci.500m
Fedor Michal - Novák MartinC2 ml.dci.500m
Matošková Michaela - Mokrá DominikaK2 žiačky 13+14500m
Goga Marián - Zaťko Miroslav - Felcan Michal - Felcan ĽubošK4 ml.dci.500m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie