Prehľad získaných medailí v roku 2005

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2005 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky30.04.2005 - 01.05.2005
Majstrovstvá SR – maratónTrenčín11.06.2005 - 12.06.2005
Majstrovstvá SR – krátke trateZvolen22.07.2005 - 24.07.2005
Majstrovstvá SR – mladšieho žiactvaPiešťany30.07.2005 - 31.07.2005

Majstri Slovenska 2005

Beňová Bianka - Majorošová Barbora(VIN)K2 žiačky 13+145000m
Rus RadoslavC1 muži5000m
Kmeťová IvanaK1 ženy5000m
Oršula JurajC1 žiaci 145000m
Beneš MartinC1 st.dci.5000m
Oršula Juraj - Baránek MiroslavC2 žiaci 13+145000m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy5000m
Beneš Martin - Rusnák Matej(PIE)C2 st.dci.5000m
Rus Radoslav - Hagara Ľubomír(DUK)C2 muži5000m
Beňo ĽubomírC1 st.dci.21,6km
Beneš MartinC1 st.dci.21,6km
Zaťko Miroslav - Homola LukášK2 žiaci 13+1412km
Oršula Juraj - Baránek MiroslavC2 žiaci 13+1412km
Beňová BiankaK1 žiačky 1412km
Rus RadoslavC1 muži36km
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 ml.dci.14,4km
Gombarčík Tomáš - Komžík JurajC2 ml.dci.14,4km
Baránek JurajK1 ml.dci.14,4km
Benko JozefC1 ml.dci.14,4km
Beňo Ľubomír - Mikleš Miloš(ZVK)K2 st.dci.21,6km
Zaťko MiroslavK1 žiaci 1412km
Baránek MiroslavC1 žiaci 1412km
Beňová Bianka - Kohútová Tatiana(ZVK)K2 žiačky 13+1412km
Beňo Ľubomír - Jankovec(ŠŠT) - Čavojský(ŠŠT) - Lengvarský(ŠŠT)K4 st.dci.1000m
Kmeťová IvanaK1 ženy1000m
Beneš MartinC1 st.dci.1000m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy1000m
Beňová Bianka - Likavčanová(ZVK) - Majorošová(VIN) - Miklíková(PIE)K4 žiačky 13+14500m
Oršula JurajC1 žiaci 14500m
Beneš MartinC1 st.dci.500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský LukášK2 st.dci.500m
Kmeťová IvanaK1 ženy500m
Oršula Juraj - Baránek Miroslav - Fedor Michal - Boba(PIE)C4 žiaci500m
Zaťko Miroslav - Homola Lukáš - Petruš(KOM) - Zvonček(PIE)K4 žiaci500m
Beňo Ľubomír - Jankovec(ŠŠT) - Čavojský(ŠŠT) - Lengvarský(ŠŠT)K4 st.dci.500m
Kubica Ján - Kohút Rastislav(ŠŠT)C2 muži500m
Beňová Bianka - Majorošová Barbora(VIN)K2 žiačky 13+14500m
Oršula Juraj - Baránek MiroslavC2 žiaci 13+14500m
Zaťko MiroslavK1 žiaci 14500m
Beneš Martin - Rusnák Matej(PIE)C2 st.dci.500m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy500m
Kubica Ján - Kohút(ŠŠT) - Rusnák(PIE) - Pátek(PIE)C4 muži500m
Kmeťová IvanaK1 ženy200m
Kubica Ján - Kohút(ŠŠT)C2 muži200m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina(UKB)K2 ženy200m
Kubica Ján - Kohút(ŠŠT) - Rusnák(PIE) - Pátek(PIE)C4 muži200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2005

Fedor MichalC1 žiaci 135000m
Baránkek MiroslavC1 žiaci 145000m
Zaťko Miroslav - Homola LukášK2 žiaci 13+145000m
Beňová BiankaK1 žiačky 145000m
Benko Jozef - Likavčan Lukáš(ŠŠT)C2 ml.dci.5000m
Sýkorová Lenka - Šidlíková Martina(INT)K2 st.dky.5000m
Sýkorová LenkaK1 st.dky.21,6km
Sýkora Matej - Chrenko Matej(ZVK)K2 ml.dci.14,4km
Mičo MiroslavK1 ml.dci.14,4km
Gombarčík TomášC1 ml.dci.14,4km
Sýkorová Lenka - Šidlíková Martina(INT)K2 st.dky.21,6km
Homola LukášK1 žiaci 1412km
Oršula JurajC1 žiaci 1412km
Mištinová Lucia - Likavčanová Lucia(ZVK)K2 žiačky 13+1412km
Benko Jozef - Likavčan Lukáš(ŠŠT)C2 ml.dci1000m
Mičo Miroslav - Baránek Juraj - Maťko(KOM) - Hrabovský(KOM)K4 ml.dci.1000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš(ŠŠT)K2 st.dci.1000m
Zaťko Miroslav - Homola LukášK2 žiaci 13+14500m
Baránkek MiroslavC1 žiaci 14500m
Čerteková Viera - Jamrichová(PIE) - Hudáková(PIE) - Minárová(VIN)K4 žiačky 13+14500m
Benko Jozef - Likavčan Lukáš(ŠŠT)C2 ml.dci500m
Beňová BiankaK1 žiačky 14500m
Goga MariánK1 žiaci 14500m
Čerteková Viera - Minárová(VIN)K2 žiačky 13+14500m
Mičo Miroslav - Baránek Juraj - Maťko(KOM) - Hrabovský(KOM)K4 ml.dci.500m
Petro Marek - Čižnár Ondrej - Marcinek(ZVK) - Krendl(TTS)C4 muži500m
Matoušková Michaela - Kostelná VeronikaK2 11+122000m
Kostelná VeronikaK1 žiačky 122000m
Ďuríková PetronelaK1 žiačky 112000m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2005

Zaťko MiroslavK1 žiaci5000m
Gombarčík Tomáš - Zaťko MichalC2 ml.dci.5000m
Felcan Ľuboš - Felcan MichalK2 žiaci 13+1412km
Čižnár OndrejC1 muži28,8km
Goga MariánK1 žiaci 1312km
Fedor MichalC1 žiaci 1312km
Benko Jozef - Gombarčík Tomáš - Zaťko Michal - Komžík JurajC4 ml.dci.1000m
Mištinová Lucia - Kohútová(ZVK) - Tóthová(ŠAM) - Nagyová(ŠAM)K4 žiačky 13+14500m
Baránek JurajK1 ml.dci.500m
Petro MarekC1 muži500m
Goga Marián - Čupka(PIE) - Janech(PIE) - Honti(ŠAM)K4 žiaci500m
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 ml.dci.500m
Benko Jozef - Gombarčík Tomáš - Zaťko Michal - Komžík JurajC4 ml.dci.500m
Petro Marek - Čižnár Ondrej - Marcinek(ZVK) - Krendl(TTS)C4 muži200m
Mokrá DominikaK1 žiačky 112000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie