Prehľad získaných medailí v roku 2004

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2004 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky08.05.2004 - 09.05.2004
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda09.07.2004 - 11.07.2004
Majstrovstvá SR – mladšieho žiactvaPiešťany31.07.2004 - 01.08.2004
Majstrovstvá SR – maratónTrenčín14.08.2004 - 15.08.2004

Majstri Slovenska 2004

Rus RadoslavC1 muži5000m
Kmeťová IvanaK1 ženy5000m
Komžík JurajC1 žiaci 145000m
Beňo ĽubomírK1 ml. dci.5000m
Benko JakubC1 ml. dci.5000m
Gombarčík Tomáš - Zaťko MichalC2 žiaci 13+145000m
Benko Jakub - Benko JozefC2 ml. dci.5000m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina (ŠKP)K2 ženy5000m
Beneš Martin - Kohút Rastislav (ŠŠT)C2 st. dci.5000m
Rus Radoslav - Hagara ĽubomírC2 muži5000m
Benko Jakub - Benko JozefC2 ml. dci.1000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský LukášK2 ml. dci.1000m
Kmeťová IvanaK1 ženy1000m
Kmeťová Ivana - Kohlová MartinaK2 ženy1000m
Benko JakubC1 ml. dci.1000m
Beneš Martin - Kohút Rastislav (ŠŠT)C2 st. dci.1000m
Beneš Martin - Kohút (ŠŠT) - Rusnák (PIE) - Vároš (KOM)C4 st. dci.1000m
Hrinová Mária - Čerteková Viera - Miklíková (PIE) - Hudáková (PIE)K4 žiačky 13+14500m
Gombarčík TomášC1 žiaci 14500m
Benko Jakub - Benko JozefC2 ml. dci.500m
Čerteková VieraK1 žiačky 14500m
Mičo Miroslav - Baránek Juraj - Sedláček (DUN) - Štefanov (DUN)K4 žiaci 13+14500m
Benko JakubC1 ml. dci.500m
Hrinová Mária - Čerteková VieraK2 žiačky 13+14500m
Gombarčík Tomáš - Zaťko MichalC2 žiaci 13+14500m
Beneš Martin - Kohút Rastislav (ŠŠT)C2 st. dci.500m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina (ŠKP)K2 ženy500m
Rus Radoslav - Hagara Ľubomír - Čižnár Ondrej - Petro MarekC4 muži500m
Kmeťová Ivana - Kohlová Martina (ŠKP)K2 ženy200m
Rus Radoslav - Hagara Ľubomír - Čižnár Ondrej - Petro MarekC4 muži200m
Matoušková MichaelaK1 žiačky 112000m
Beneš MartinC1 st. dci.24km
Gombarčík Tomáš - Zaťko MichalC2 žiaci 13+1412km
Rus RadoslavC1 muži32km
Beňo Ľubomír - Lengvarský LukášK2 ml. dci.16km
Benko Jakub - Benko JozefC2 ml. dci.16km
Beňo ĽubomírK1 ml. dci.16km
Benko JakubC1 ml. dci.16km
Beneš Martin - Rusnák Matej (PIE)C2 st. dci.24km
Homola LukášK1 žiaci 1312km
Hrinová Mária - Čerteková VieraK2 žiačky 13+1412km

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2004

Zaťko MichalC1 žiaci 145000m
Beneš MartinC1 st. dci.5000m
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 žiaci 13+145000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš (ŠŠT)K2 ml. dci.5000m
Beňo Ľubomír - Sýkora Matej - Lengvarský (ŠŠT) - Mikleš (ZVK)K4 ml. dci.1000m
Hagara Ľubomír - Grassl Anton (ŠKP)C2 muži1000m
Sýkorová Lenka - Šidlíková Martina (INT)K2 st. dky.1000m
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 žiaci 13+14500m
Beňová Bianka - Likavčanová (ZVK) - Majorošová (VIN) - Minárová (VIN)K4 žiačky 13+14500m
Komžík JurajC1 žiaci 14500m
Beňo ĽubomírK1 ml. dci.500m
Kmeťová IvanaK1 ženy500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš (ŠŠT)K2 ml. dci.500m
Baránek JurajK1 žiaci 14500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský (ŠŠT) - Mikleš (ZVK) - Lipták (ŠŠT)K4 ml. dci.500m
Kmeťová IvanaK1 ženy200m
Mištinová Lucia - Tóthová Annamária (ŠAM)K2 žiačky 11+122000m
Sýkorová LenkaK1 st. dky.24km
Mičo Miroslav - Baránek JurajK2 žiaci 13+1412km
Oršula Juraj - Strnad Jaroslav (TTS)C2 žiaci 13+1412km
Hrinová MáriaK1 žiačky 1412km
Beňová BiankaK1 žiačky 1312km
Čižnár OndrejC1 muži32km
Zaťko MiroslavK1 žiaci 1312km
Gombarčík TomášC1 žiaci 1412km
Oršula JurajC1 žiaci 1312km
Beňová Bianka - Likavčanová Lucia (ZVK)K2 žiačky 13+1412km

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2004

Zaťko MiroslavK1 žiaci 135000m
Hagara ĽubomírC1 muži5000m
Komžík Juraj - Boba Peter (PIE)C2 žiaci 13+145000m
Beňová BiankaK1 žiačky 135000m
Beneš MartinC1 st. dci.1000m
Beňo ĽubomírK1 ml. dci.1000m
Zaťko MichalC1 žiaci 14500m
Beneš MartinC1 st. dci.500m
Hagara ĽubomírC1 muži500m
Beňová BiankaK1 žiačky 13500m
Chlúpik Tomáš - Oremus (VIN) - Džongov (VIN) - Vlčák (VIN)C4 st. dci.500m
Rus Radoslav - Hagara ĽubomírC2 muži500m
Komžík Juraj - Boba Peter (PIE)C2 žiaci 13+14500m
Rus Radoslav - Hagara ĽubomírC2 muži200m
Felcan Michal - Felcan ĽubošK2 žiaci 11+122000m
Komžík Juraj - Boba Peter (PIE)C2 žiaci 13+1412km
Sýkora Matej - Chrenko Matej (ZVK)K2 ml. dci.16km
Benko JozefC1 ml. dci.16km
Baránek JurajK1 žiaci 1412km
Komžík JurajC1 žiaci 1412km

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie