Prehľad získaných medailí v roku 2003

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2003 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky03.05.2003 - 04.05.2003
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda01.08.2003 - 03.08.2003
Majstrovstvá SR – mladšieho žiactvaPiešťany09.08.2003 - 10.08.2003
Majstrovstvá SR – maratónTrenčín30.08.2003 - 31.08.2003

Majstri Slovenska 2003

Zaťko MichalC1 žiaci 13-roční5000m
Rus RadoslavC1 muži5000m
Beneš MartinC1 ml. dci.5000m
Hagara ĽubomírC1 st. dci.5000m
Kmeťová IvanaK1 st. dky5000m
Kmeťová Ivana - Kadnárová Jana TATK2 st. dky.5000m
Rus Radoslav - Petro MarekC2 muži5000m
Hagara Ľubomír - Oremus Matej VINC2 st. dci.5000m
Kmeťová IvanaK1 ženy1000m
Beneš Martin - Benko Jakub - Vároš Marián KOM - Rusnák Matej PIEC4 ml. dci.1000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš ŠŠT - Čavojský Richard ŠŠT - Jankovec Martin ŠŠTK4 ml. dci.1000m
Hagara ĽubomírC1 st. dci.1000m
Čerteková Viera - Hrinová Mária - Dubranová Sandra KOM - Bandžáková Mária VINK4 žiačky 13+14500m
Zaťko MichalC1 žiaci 13-roční500m
Hagara ĽubomírC1 st. dci.500m
Kmeťová IvanaK1 ženy500m
Benko Jozef - Zaťko Michal - Gombarčík Tomáš - Komžík jurajC4 žiaci 13+14500m
Hagara Ľubomír - Oremus Matej VIN - Michel Norbert PIE - Roder Lukáš TTSC4 st. dci.500m
Beneš Martin - Benko Jakub - Vároš Marián KOM - Rusnák Matej PIEC4 ml. dci.500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš ŠŠT - Čavojský Richard ŠŠT - Jankovec Martin ŠŠTK4 ml. dci.500m
Hagara Ľubomír - Oremus Matej VINC2 st. dci.500m
Kmeťová Ivana - Erbanová Marcela ŠKPK2 ženy500m
Kmeťová IvanaK1 ženy200m
Benko Jozef - Šupa Martin PIEC2 žiaci 13+148km
Rus RadoslavC1 muži32km
Baláková LuciaK1 ml. dky.18km
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš TTSK2 ml. dci.18km
Benko JozefC1 žiaci 148km

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2003

Komžík JurajC1 žiaci 13-roční5000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš TTSK2 ml. dci.5000m
Beneš Martin - Benko JakubC2 ml. dci.5000m
Beneš Martin - Benko JakubC2 ml. dci.1000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš TTSK2 ml. dci.1000m
Beneš MartinC1 ml. dci.1000m
Gombarčík TomášC1 žiaci 13-roční500m
Baláková Lucia - Sýkorová Lenka - Šidlíková Martina INT - Miklešová Ivana TATK4 ml. dky.500m
Beneš Martin Benko JakubC2 ml. dci.500m
Beneš MartinC1 ml. dci.500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš TTSK2 ml. dci.500m
Benko Jozef - Marsal Andrej VINC2 žiaci 13+14500m
Beňová Bianka - Majorošová Barbora VINK2 žiačky 11+122000m
Sýkorová LenkaK1 ml. dky.18km
Beneš MartinC1 ml. dci.18km
Beneš Martin - Benko JakubC2 ml. dci.18km
Gombarčík TomášC1 žiaci 138km

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2003

Baláková Lucia - Sýkorová LenkaK2 ml. dky.5000m
Benko Jozef - Zaťko MichalC2 žiaci 13 + 145000m
Čerteková VieraK1 žiačky 135000m
Komžík JurajC1 žiaci 13-roční500m
Beňo ĽubomírK1 ml. dci.500m
Čerteková VieraK1 žiačky 13500m
Sýkora Matej - Mičo Miroslav - Ondrejka Samuel - Lipták Jakub TTSK4 žiaci 13+14500m
Baláková LuciaK1 ml. dky.500m
Čerteková Viera - Hrinová MáriaK2 žiačky 13+14500m
Ondrejka SamuelK1 žiaci 14500m
Baláková Lucia - Sýkorová LenkaK2 ml. dky.500m
Homola LukášK1 žiaci 122000m
Čerteková VieraK1 žiačky 138km
Baláková Lucia - Sýkorová LenkaK2 ml. dky.18km
Mičo MiroslavK1 žiaci 138km
Čerteková Viera - Hrinová MáriaK2 žiačky 13 + 148km
Zaťko MichalC1 žiaci 13-roční8km

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie