Prehľad získaných medailí v roku 2002

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2002 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky04.05.2002 - 05.05.2002
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda12.07.2002 - 14.07.2002
Majstrovstvá SR – maratónTrenčín26.07.2002 - 28.07.2002
Majstrovstvá SR – mladšieho žiactvaPiešťany10.08.2002 - 11.08.2002

Majstri Slovenska 2002

Rus RadoslavC1 muži5000m
Beňo ĽubomírK1 žci.145000m
Krasický Rastislav - Likér PeterK2 st.dci.5000m
Hagara Ľubomír ml.C1 st.dci.5000m
Oršulová JanaK1 st.dky.5000m
Beňo Ľubomír - Lengvarský LukášK2 st.žci.5000m
Bielik Martin - Čavojský RichardK2 ml.dci.5000m
Baláková LuciaK1 ml.dky.5000m
Oršulová Jana - Kmeťová IvanaK2 st.dky.5000m
Klemanová Zuzana - Kvetáková LuciaK2 ženy5000m
Krasický Rastislav - Likér Peter - Galčík Ondrej - Maťaš PavolK4 st.dci.1000m
Čavojský Richard - Jankovec Martin - Slovák Tomáš - Kačic MatejK4 ml.dci.1000m
Kmeťová IvanaK1 st.dky.10000m
Čavojský RichardK1 ml.dci.1000m
Oršulová Jana - Kmeťová IvanaK2 st.dky.1000m
Hagara Ľubomír ml. - Matejka MichalC2 st.dci.1000m
Hrinová Simona - Bandžáková Mária - Kromková Simona - Meszárosová KatarínaK4 st.žky.500m
Benko JakubC1 žci.14500m
Hagara Ľubomír ml.C1 st.dci.500m
Benko Jakub - Benko Jozef - Lehuta Luboš - Šupa MartinC4 st.žci.500m
Kmeťová IvanaK1 st.dky.500m
Krasický Rastislav - Likér Peter - Galčík Ondrej - Maťaš PavolK4 st.dci.500m
Čavojský Richard - Jankovec Martin - Slovák Tomáš - Kačic MatejK4 ml.dci.500m
Oršulová Jana - Kmeťová IvanaK2 st.dky.500m
Hagara Ľubomír ml. - Matejka MichalC2 st.dci.500m
Oršulová Jana - Kmeťová IvanaK2 st.dky.200m
Krasický Rastislav - Likér Peter - Galčík Ondrej - Maťaš PavolK4 st.dci.200m
Hagara Ľubomír ml.C1 st.dci.200m
Hagara Ľubomír ml.- Roder Lukáš - Porubský Dalibor - Podpera TomášC4 st.dci.200m
Oršulová Jana - Kmeťová Ivana - Ježíková Silvia - Kohlová MartinaK4 st.dky.200m
Kmeťová IvanaK1 st.dky.200m
Rus RadoslavC1 muži36km
Hagara Ľubomír ml.C1 st. dci.18km
Oršulová JanaK1 st. dky.18km
Beňo ĽubomírK1 žci.1412km
Benko JakubC1 žci.1412km

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2002

Benko JakubC1 žci.145000m
Benko JozefC1 žci.135000m
Baláková Lucia - Sýkorová LenkaK2 ml.dky.5000m
Beneš MartinC1 ml.dci.5000m
Kmeťová IvanaK1 st.dky.5000m
Benko Jakub - Benko JozefC2 st.žci.5000m
Rus Radoslav - Petro MarekC2 muži5000m
Hagara Ľubomír - Matejka MichalC2 st.dci.5000m
Krasický RastislavK1 st.dci.5000m
Bielik Martin - Čavojský RichardK2 ml.dci.1000m
Rybár Ján - Janiga Peter - Vajda Martin - Fingerland AdamK4 st.dci.1000m
Hagara Ľubomír ml.- Roder Lukáš - Porubský Dalibor - Podpera TomášC4 st.dci.1000m
Beneš Martin - Ondreička Patrik - Milan Slavomír - Dušička MichalC4 ml.dci.1000m
Oršulová JanaK1 st.dky.1000m
Hagara Ľubomír ml.C1 st.dci.1000m
Klemanová Zuzana - Kvetáková LuciaK2 ženy1000m
Benko JozefC1 žci.13500m
Klemanová Zuzana - Kvetáková Lucia - Kalafutova Andrea - Matúšová MonikaK4 ženy500m
Bielik Martin - Čavojský RichardK2 ml.dci.500m
Hagara Ľubomír ml.- Roder Lukáš - Porubský Dalibor - Podpera TomášC4 st.dci.500m
Beňo ĽubomírK1 žci.14500m
Čavojský Richard - Jankovec Martin - Slovák Tomáš - Kačic MatejK4 ml.dci.200m
Klemanová Zuzana - Kvetáková LuciaK2 ženy200m
Beneš Martin - Ondreička Patrik - Milan Slavomír - Dušička MichalC4 ml.dci.200m
Hrinová Mária - Beňová BiankaK2 ml.žky.2000m
Hrinová MáriaK1 žky.122000m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2002

Petro MarekC1 muži5000m
Beneš Martin - Chlupík TomášC2 ml.dci.5000m
Čižnár Ondrej - Urban ZoltánC2 muži5000m
Oršula Radoslav - Valent Vojtech - Vajkaj Gabriel - Bolocskei ŠtefanC4 st.dci.1000m
Klemanová Zuzana - Kvetáková LuciaK2 ženy1000m
Rus RadoslavC1 muži1000m
Krasický RastislavK1 st.dci.1000m
Rus Radoslav - Petro MarekC2 muži1000m
Beneš MartinC1 ml.dci.1000m
Plachá Veronika - Haviarová DanielaK2 st.dky.1000m
Krasický Rastislav - Rybár JánK2 st.dky.1000m
Baláková Lucia - Sýkorová Lenka - Cvedlerová Ildikó - Kadnárová JanaK4 ml.dky.500m
Čavojský RichardK1 ml.dci.500m
Krasický Rastislav - Rybár JánK2 st.dky.500m
Beňo Ľubomír - Lengvarský Lukáš - Kováč Milan - Ovesný JakubK4 st.žci.500m
Oršulová JanaK1 st.dky.500m
Rybár Ján - Janiga Peter - Vajda Martin - Fingerland AdamK4 st.dci.500m
Beneš Martin - Ondreička Patrik - Milan Slavomír - Dušička MichalC4 ml.dci.500m
Klemanová Zuzana - Kvetáková LuciaK2 ženy500m
Klemanová Zuzana - Kvetáková Lucia - Kalafutova Andrea - Matúšová MonikaK4 ženy200m
Baláková Lucia - Sýkorová Lenka - Cvedlerová Ildikó - Kadnárová JanaK4 ml.dky.200m
Hagara Ľubomír - Matejka MichalC2 st.dci.200m
Oršulová JanaK1 st.dky.200m
Klemanová ZuzanaK1 ženy200m
Kmeťová IvanaK1 st.dky.18km
Beneš MartinC1 ml.dci.18km
Benko JozefC1 žci.1312km
Čavojský Richard - DankoK2 ml.dci.18km
Beňo Ľubomír - Lengvarský LukášK2 st.žci.12km
Mlynarčíková Silvia - Čerteková VieraK2 ml.žky.2000m
Homola LukášK1 žci.112000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie