Prehľad získaných medailí v roku 2001

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2001 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky05.05.2001 - 06.05.2001
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda03.08.2001 - 05.08.2001
Majstrovstvá SR – maratónZlaté Piesky29.09.2001

Majstri Slovenska 2001

Rus RadoslavC1 muži5000m
Oršulová JanaK1 st. dky.5000m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 st. dky.5000m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT)C2 st.dci.5000m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.5000m
Kmeťová Ivana - Švarcová AlexandraK2 ml. dky.5000m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.5000m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.5000m
Čavojský RichardK1 žci. 14r.5000m
Čavojský Richard - Mónosi Zoltán (ŠAM)K2 st. žci.5000m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.1000m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT) - Podpera Tomáš (TTS) - Jurček Michal (TTS)C4 st. dci.1000m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS) - Roder Lukáš (TTS) - Milan Slavomír (TTS)C4 ml. dci.1000m
Oršulová JanaK1 st. dky.1000m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.1000m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 st. dky.1000m
Čavojský Richard - Zvonček Radovan (PIE)K2 st. žci.500m
Benko JakubC1 žci. 13r.500m
Kmeťová Ivana - Švarcová Alexandra - Cachovanová Mária - Šinková Eva (ŠŠT)K4 ml. dky.500m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.500m
Čavojský Richard - Beňo Ľubomír - Zvonček Radovan (PIE) - Jankovec Martin (ŠŠT)K4 st. žci.500m
Beneš Martin - Runák Matej (PIE) - Város Marián (KOM) - Ondreička Patrik (PIE)C4 st. žci.500m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.500m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.500m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT) - Podpera Tomáš (TTS) - Jurček Michal (TTS)C4 st. dci.500m
Čavojský RichardK1 žci. 14r.500m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS) - Roder Lukáš (TTS) - Milan Slavomír (TTS)C4 ml. dci.500m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 st. dky.500m
Kmeťová Ivana - Cachovanová MáriaK2 ml. dky.200m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.200m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 st. dky.200m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.200m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.200m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT) - Podpera Tomáš (TTS) - Jurček Michal (TTS)C4 st. dci.200m
Kmeťová Ivana - Švarcová Alexandra - Cachovanová Mária - Šinková Eva (ŠŠT)K4 ml. dky.200m
Rus RadoslavC1 muži30km
Oršulová JanaK1 st. dky.20km
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.15km
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.15km
Čavojský RichardK1 žci. 14r.12km
Beňo ĽubomírK1 žci. 13r.12km
Benko JakubC1 žci. 13r.12km

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2001

Rus Radoslav - Čižnár OndrejC2 muži5000m
Hrinová SimonaK1 žky. 13r.5000m
Benko JakubC1 žci. 13r.5000m
Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT)K2 ml. dci.1000m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT)C2 st. dci.1000m
Hagara Ľubomír st. - Husák Vladislav (PIE)K2 veteráni500m
Sýkorová Lenka - Hrinová Simona - Baláková Lucia - Súkeníková BarboraK4 st. žky.500m
Oršulová JanaK1 st. dky.500m
Beňo ĽubomírK1 žci. 13r.500m
Kmeťová Ivana - Švarcová AlexandraK2 ml. dky.500m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS) - Roder Lukáš (TTS) - Milan Slavomír (TTS)C4 ml. dci.200m
Oršulová JanaK1 st. dky.200m
Švarcová Alexandra - Rusnáková Veronika (PIE)K2 ml. dky.15km
Baláková LuciaK1 žky. 14r12km

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2001

Rus Rastislav - Petro MarekC2 muži5000m
Bielik Martin - Matocha TomášK2 ml. dci.5000m
Bielik Martin - Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT) - Bugardi Viktor (ŠŠT)K4 ml. dci.1000m
Chlupík Tomáš - Súkeník Pavel - Trenčan Branislav (ŠŠT) - Pališčák Daniel (TTS)C4 ml. dci.1000m
Rus Radoslav - Petro MarekC2 muži1000m
Rybár JánK1 ml. dci.1000m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 st. dky.1000m
Rybár JánK1 ml. dci.500m
Baláková Lucia - Miklešová Ivana (TAT)K2 st. žky.500m
Beneš Martin - Ondreička Martin (PIE)C2 st. žci.500m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 st. dky.500m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT)C2 st. dci.500m
Rybár JánK1 ml. dci.200m
Chlupík Tomáš - Súkeník Pavel - Trenčan Branislav (ŠŠT) - Seriš Richard (TTS)C4 ml. dci.200m
Oršula Radoslav - Matejka Michal (ŠŠT)C2 st. dci.200m
Cachovanová Mária - Cvedlerová Ildikó (ŠAM)K2 ml. dky.15km

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie