Prehľad získaných medailí v roku 2000

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 2000 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky06.05.2000 - 07.05.2000
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda28.07.2000 - 30.07.2000
Majstrovstvá SR – maratónZlaté Piesky30.09.2000

Majstri Slovenska 2000

Oršulová Jana - Kmeťová IvanaK2 ml. dky.5000m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.5000m
Rus RadoslavC1 muži5000m
Petro MarekC1 st. dci.5000m
Chlupík Tomáš - Sukeník PavelC2 st. žci.5000m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.5000m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)- Likér Peter (KOM)- Aradský Róland (KOM)K4 ml. dci.1000m
Hagara Ľubomír - Zaťko Jaroslav - Oršula Radoslav - Kiss Roman (ŠAM)C4 ml. dci.1000m
Petro MarekC1 st. dci.1000m
Oršulová Jana - Kmeťová Ivana - Kohlová Martina (ŠŠT)- Vasová Jana (TAT)K4 ml. dky.1000m
Petro MarekC1 st. dci.500m
Sukeník Pavel - Chlupík Tomáš - Beneš Martin - Mlynarčík MichalC4 st. žci.500m
Hagara ĽubomírC1 ml. dci.500m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)K2 ml. dci.500m
Chlupík Tomáš - Sukeník PavelC2 st. žci.500m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 ml. dky.500m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)- Likér Peter (KOM)- Aradský Róland (KOM)K4 ml. dci.500m
Petro Marek - Mezej Peter (ŠŠT)C2 ml. dci.500m
Oršulová Jana - Kohlová Martina (ŠŠT)K2 ml. dky.200m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)- Likér Peter (KOM)- Aradský Róland (KOM)K4 ml. dci.200m
Petro MarekC1 st. dci.200m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.200m
Oršulová Jana - Kmeťová Ivana - Kohlová Martina (ŠŠT)- Vasová Jana (TAT)K4 ml. dky.200m
Petro Marek - Mezej Peter (ŠŠT)C2 ml. dci.200m
Petro MarekC1 ml. dci.30000m
Rus RadoslavC1 muži30000m
Oršulová JanaK1 ml. dky.15000m
Hagara Ľubomír mlC1 ml. dci.15000m
Hagara Ľubomír st - Husák Vladimír (PIE)K2 veteráni500m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2000

Chlúpik TomášC1 žci. 145000m
Beneš MartinC1 žci. 135000m
Klemanová ZuzanaK1 st. dky.5000m
Bielik Martin - Adámik BohušK2 st. žci.5000m
Oršulová JanaK1 ml. dky.5000m
Zaťko Jaroslav - Oršula RadoslavC2 ml. dci.5000m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 st. dky.5000m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)K2 ml. dci.1000m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor(TTS)C2 ml. dci.1000m
Krasický RastislavK1 ml. dci.1000m
Hagara Ľubomír ml.C1 ml. dci.1000m
Petro Marek - Mezej Peter (ŠŠT)C2 st. dci.1000m
Cahovanová Mária - Gyoriová Katarína (KOM)- Fabiánová Mária (KOM)- Fabiánová Eva (KOM)K4 st. žky.500m
Beneš MartinC1 žci. 13500m
Chlupík TomášC1 žci. 14500m
Krasický RastislavK1 ml. dci.500m
Klemanová Zuzana - Karaková Kristína - Oršulová Michaela - Kvetákova Lucia (VIN)K4 ženy + st. dky.500m
Oršulová JanaK1 ml. dky.500m
Bielik MartinK1 žci. 14500m
Kmeťová Ivana - Vasová Jana (TAT)K2 ml. dky.500m
Hagara Ľubomír - Zaťko Jaroslav - Oršula Radoslav - Kiss Roman (ŠAM)C4 ml. dci.500m
Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT)- Augustín Matej (TAT)- Vajda Marcel(TAT)K4 ml. dci.500m
Kmeťová Ivana - Vasová Jana (TAT)K2 ml. dky.200m
Hagara Ľubomír ml. - Porubský Dalibor (TTS)C2 ml. dci.200m
Oršulová JanaK1 ml. dky.200m
Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT)K2 ml. dci.200m
Klemanová Zuzana - Karaková Kristína - Oršulová Michaela - Kvetákova Lucia (VIN)K4 ženy + st. dky.200m
Hagara Ľubomír - Zaťko Jaroslav - Oršula Radoslav - Kiss Roman (ŠAM)C4 ml. dci.200m
Plachá Veronika - Švarcová Alexandra - Rigová Aneta (KOM)- Haviarová Daniela (TAT)K4 ml. dky.200m
Krasický RastislavK1 ml.dci.15000m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.15000m
Chlupík TomášC1 st. žci.12000m
Bielik MartinK1 st. žci.12000m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2000

Bielik MartinK1 žci. 145000m
Krasický RastislavK1 ml. dci.5000m
Cachovanová MáriaK1 žky. 145000m
Krasický Rastislav - Trepák Miloš (ŠŠT)K2 ml. dci.5000m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.5000m
Rus Rastislav - Rus MartinK2 muži5000m
Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT)- Augustín Matej (TAT)- Vajda Marcel(TAT)K4 ml. dci.1000m
Klemanová ZuzanaK1 st. dky.1000m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 ženy + st. dky.1000m
Baláková Lucia - Sýkorová Lena - Bakanová Stanislava (ZVO)- Miczgová Veronika (PIE)K4 st. žky.500m
Plachá Veronika - Švarcová Alexandra - Rigová Aneta (KOM)- Haviarová Daniela (TAT)K4 ml. dky.500m
Zaťko Jaroslav - Oršula RadoslavC2 ml. dci.500m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.500m
Karaková KristínaK1 st. dky.500m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 ženy + st. dky.500m
Rybár Ján - Šupák Marek (ŠŠT)- Augustín Matej (TAT)- Vajda Marcel(TAT)K4 ml. dci.200m
Zaťko Jaroslav - Oršula RadoslavC2 ml. dci.200m
Klemanová Zuzana - Karaková KristínaK2 ženy + st. dky.200m
Šuhajda Michal - Dorkovič Norbert (UKB) - Kubíček Juraj (INT) - Dinka Marek (TAT)K4 st. dci.200m
Kmeťová IvanaK1 ml. dky.200m
Krasický RastislavK1 ml. dci.200m
Klemanová ZuzanaK1 st. dky.200m
Čižnár OndrejC1 muži30000m
Klemanová ZuzanaK1 st. dky.20000m
Plachá Veronika - Petrová DominaK2 ml. dky.15000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie