Prehľad získaných medailí v roku 1999

Majstrovstvá Slovenska boli v roku 1999 rozdelené do nasledujúcich podujatí:

Majstrovstvá SR – dlhé trateNováky08.05.1999 - 09.05.1999
Majstrovstvá SR – krátke trateZelená Voda02.06.1999 - 04.06.1999
Majstrovstvá SR – maratónZlaté Piesky25.09.1999

Majstri Slovenska 1999

Ivana KmeťováK1 žiačky 14500m
Ivana KmeťováK1 žiačky 145000m
Ivana KmeťováK1 žiačky 1412000m
Ivana Kmeťová – Mária CachovanováK2 žiačky 13-145000m
Ivana Kmeťová – Rusnáková (PIE)K2 žiačky 13-14500m
Ivana Kmeťová – Mária Cachovanová – Haviarová(TAT) – Világiová(ŠAM)K4 žiačky 14500m
Ľubomír Hagara ml.C1 žiaci 14500m
Ľubomír Hagara ml.C1 žiaci 145000m
Ľubomír Hagara ml.C1 žiaci 1412000m
Ľubomír Hagara ml. – Porubský (TTS)C2 žiaci 14500m
Ľubomír Hagara ml. – Porubský (TTS)C2 žiaci 145000m
Ľubomír Hagara ml. – Tomáš Chlupík – Pavel Súkeník – Michal MlynarčíkC4 žiaci 14500m
Tomáš ChlupíkC1 žiaci 13500m
Tomáš ChlupíkC1 žiaci 1312000m
Jana OršulováK1 ml. dorastenky500m
Jana Oršulová– Zuzana KlemanováK2 ml. dorastenky200m
Jana Oršulová– Zuzana Klemanová – Kristína Karaková – Michaela OršulováK4 ml. dorastenky500m
Zuzana Klemanová– Kristína KarakováK2 ml. dorastenky12000m
Jaroslav Zaťko – Radoslav OršulaC2 ml. dorastenci5000m
Jaroslav Zaťko – Radoslav Oršula – Kolibiar (TAT) – Némethy (VIN)C4 ml. dorastenci500m
Jaroslav Zaťko – Radoslav Oršula – Kolibiar (TAT) – Némethy (VIN)C4 ml. dorastenci1000m
Marek PetroC1 st. dorastenci21000m
Ján Rybár – Šupák (TTS) – Galčík (PIE) – Maťaš (PIE)K4 žiaci 14500m
Ľubomír Hagara – Husák (PIE)K2 veteráni500m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 1999

Jana OršulováK1 ml. dorastenky5000m
Pavel SúkeníkC1 žiaci 13500m
Radoslav RusC1 muži24000m
Jana Oršulová – Zuzana KlemanováK2 ml. dorastenky500m
Jana Oršulová – Zuzana KlemanováK2 ml. dorastenky5000m
Ján Rybár – Šupák (TTS)K2 žiaci 14500m
Ján Rybár – Šupák (TTS)K2 žiaci 145000m
Jana Oršulová – Zuzana Klemanová – Kristína Karaková – Michaela OršulováK4 ml. dorastenky200m
Rastislav Krasický – Belovič (ŠŠT) – Trepák (ŠŠT) – Martinek (ŠŠT)K4 ml. dorastenci1000m
Hagara ĽubomírK1 veteráni500m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 1999

Mária CachovanováK1 žiačky 1312000m
Ján RybárK1 žiaci 145000m
Jana OršulováK1 ml. dorastenky200m
Jana OršulováK1 ml. dorastenky12000m
Zuzana KlemanováK1 ml. dorastenky5000m
Radoslav OršulaC1 ml. dorastenci5000m
Jaroslav ZaťkoC1 ml. dorastenci15000m
Jaroslav Zaťko – Radoslav OršulaC2 ml. dorastenci200m
Jaroslav Zaťko – Radoslav OršulaC2 ml. dorastenci1000m
Marek Petro – Mezej (TTS)C1 st. dorastenci5000m
Ladislava Iliašová – Miriam SvitkováK2 žiačky 13 – 1412000m
Rastislav Krasický – Belovič (ŠŠT) – Trepák (ŠŠT) – Martinek (ŠŠT)K4 ml. dorastenci200m
Rastislav Krasický – Belovič (ŠŠT) – Trepák (ŠŠT) – Martinek (ŠŠT)K4 ml. dorastenci500m
Michal Šuhajda – Dorkovič (UKB) – Dinka (TAT) – Kubíček (INT)K4 st. dorastenci200m
Michal Šuhajda – Dorkovič (UKB) – Dinka (TAT) – Kubíček (INT)K4 st. dorastenci500m
Michal Šuhajda – Dorkovič (UKB) – Dinka (TAT) – Kubíček (INT)K4 st. dorastenci1000m

Späť na zoznam
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie