Vyhraj výlet do najmodernejšieho interaktívneho centra Energoland v Mochovciach!

V rámci prestížneho podujatia Novácka päťstovka (01.-02.07.2017), ktoré tento rok oslávi 45. narodeniny, sme v spolupráci so Slovenskými elektrárňami pripravili množstvo sprievodných akcií a jednu výhru pre najúspešnejší klub podujatia.

06.04.2017 13:11:52

Počas podujatia bude mať každý návštevník možnosť pozrieť si unikátne 360 stupňové zábery interiéru vodných a jadrových elektrární, kam sa bežný človek nedostane. Fotografie budú prezentované prostredníctvom špeciálnych okuliarov Oculus Rift v stánku Energoland. Počas víkendu bude za stupňami víťazov vystavený aj elektromobil.

Víťaznému klubu v bodovaní Nováckej päťstovky zabezpečia Slovenské elektrárne dopravu autobusom do najmodernejšieho informačného centra Energoland v Mochovciach pre maximálne 45 osôb.

V Energolande je 33 interaktívnych sekcií, ktoré vám poskytnú všetky potrebné informácie o rôznych energiách. O ich využití, o pozitívach i negatívach jednotlivých spôsobov výroby elektriny. Nechýbajú ani interaktívne exponáty, na ktorých sa môžu návštevníci zabaviť, ale aj veľa naučiť.

Podrobnejšie informácie o Energolande na energoland.seas.sk

Cena pre víťazný klub bude odovzdaná vo forme symbolickej poukážky počas udeľovania cien na záver podujatia.

Tešíme sa na Vás.
Organizátor Nováckej päťstovky a Slovenské elektrárne.

Energoland: Nová dimenzia zábavy

Odysea Energie | Energy Odyssey (trailer)

Noc múzeí: Energoland


Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka - 52. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj