Uplynulý víkend sa konali Majstrovstvá Slovenska na krátke trate, z ktorých si novácki kanoisti priniesli sedemdesiat medailí.

Majstrovstvá Slovenska v rýchlostnej kanoistike sa konali 09. – 11. augusta 2019 na Zemníku v Bratislave. Pre našich pretekárov to boli úspešné tri dni, z ktorých si priniesli celkovo sedemdesiat medailí.

13.08.2019 16:11:37

Prinášame Vám prehľad všetkých pretekárov, ktorí sa umiestnili na stupni víťazov.

Prvé miesta:

  • Jessica Zatlkajová, K1 ženy 1000m
  • Martin Hvojnik, K2 juniori 1000m
  • Romana Jakubisová, K2 juniorky 1000m
  • Nikola Hvojniková, K1 dievčatá 13 1000m
  • Martin Hvojnik, K1 juniori 500m
  • Martin Nemček, K1 muži 500m
  • Jessica Zatlkajová, K1 ženy 500m
  • Nikola Hvojniková, K4 dievčatá 13+14 500m
  • Martin Nemček, K2 muži 500m
  • Martin Hvojnik, K2 juniori 500m
  • Romana jakubisová, K2 juniorky 500m
  • Martin Nemček, K4 muži 500m
  • Martin Hvojnik – Martin Iliaš, K4 juniori 500m
  • Nikola Hvojniková, K1 dievčatá 13 500m
  • Romana jakubisová – Lívia Vrecková, K4 juniorky 500m
  • Martin Hvojnik, K1 juniori 200m
  • Jessica Zatlkajová, K1 ženy 200m
  • Nina Holá – Dominika Rusová, K4 kadetky 200m
  • Samuel Cagáň, K2 kadeti 200m
  • Romana Jakubisová, K2 juniorky 200m
  • Martin Nemček, K4 muži 200m
  • Matúš Kunovský, C2 kadeti 200m
  • Martin Hvojnik – Martin Iliaš, K4 juniori 200m
  • Nikola Hvojniková, K1 dievčatá 13 200m
  • Romana Jakubisová – Lívia Vrecková, K4 juniorky 200m

Druhé miesta:

  • Martin Hvojnik, K1 juniori 1000m
  • Romana Jakubisová, K1 juniorky 1000m
  • Dávid Kováč, K2 chlapci 13+14 1000m
  • Martin Nemček, K1 muži 1000m
  • Andrej Mazánik, C2 juniori 1000m
  • Jasmínka Humajová – Nina Karaková, K2 dievćatá 11+12 2000m
  • Martin Iliaš, K1 juniori 500m
  • Monika Mazániková, K4 dievčatá 13+14
  • Romana Jakubisová, K1 juniorky 500m
  • Andrej Mazánik, C2 juniori 500m
  • Nina Holá – Dominika Rusová, K4 kadetky 500m
  • Lívia Vrecková, K2 juniorky 500m
  • Dávid Kováč, K2 chlapci 13+14 500m
  • Nikola Hvojniková, K2 dievčatá 13+14 500m
  • Samuel Cagáň, K2 kadeti 500m
  • Matúš Badáň – Matúš Rus, K2 chlapci 11+12 2000m
  • Saskia Gatialová, K1 dievčatá 12 2000m
  • Kristína Chudá, K4 kadetky 200m
  • Romana Jakubisová, K1 juniorky 200m
  • Martin Nemček, K2 muži 200m
  • Martin Hvojnik, K2 juniori 200m
  • Andrej Mazánik, C2 juniori 200m
  • Lívia Vrecková, K2 juniorky 200m
  • Jakub Iliaš, K1 chlapci 14 200m
  • Michaela Obertíková, K4 juniorky 200m

Tretie miesta:

  • Martin Nemček, K1 muži 1000m
  • Miriam Žiaková, C1 ženy 1000m
  • Nina Holá, K1 kadetky 1000m
  • Martin Iliaš, K2 juniori 1000m
  • Michaela Obertíková, K2 juniorky 1000m
  • Samuel Cagáň, K2 kadeti 1000m
  • Matúš Kunovský, C2 kadeti 1000m
  • Jakub Iliaš, K1 chlapci 14 1000m
  • Nina Holá – Dominika Rusová, K2 kadetky 1000m
  • Ema Minarovičová – Saskia Gatialová, K2 dievčatá 11+12 2000m
  • Juraj Kukučka, K4 kadeti 500m
  • Kristína Chudá, K4 kadetky 500m
  • Michaela Obertíková, K4 juniorky 500m
  • Matúš Kunovský, C2 kadeti 500m
  • Nina Karaková, K1 dievčatá 12 2000m
  • Juraj Kukučka, K4 kadeti 200m
  • Michaela Obertíková, K2 juniorky 200m
  • Nikola Hvojniková, K2 dievčatá 13+14 200m
  • Samuel Cagáň, K1 kadeti 200m
  • Matúš Kunovský, C1 kadeti 200m

Gratulujeme všetkým medailistom a samozrejme aj ostatným pretekárom, ktorí nedosiahli na stupeň víťazov za dobrú a úspešnú reprezentáciu KRK Nováky na domácom šampionáte.



Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
DAK Kiaba Nováky
Noving Nováky
MSM GROUP
NyNa
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Vepos Nováky
Nedelka Kubáč Advikáti
Hornonitrianske Bane Prievidza a.s.
KINET - internet a televízia
TH STAV s.r.o.
ISSO Prievidza - notebooky - počítače - internet - servis - renovácie