Nováčania dominovali aj v Komárne

Domov sa vrátili ako celkový víťaz Veľkej ceny.

29.06.2016 11:58:41

Pretekári KRK Nováky sa v dňoch 18. a 19. júna 2016 zúčastnili Veľkej ceny Komárna. Pretekalo sa na tratiach dlhých 500 a 5000 metrov. Do hodnotenia Slovenského pohára sa zarátavajú len výsledky z 5000 metrových tratí.

Na stupne víťazov vystúpili:

K2 dievčatá 13 – 14 r. 500m. 1. miesto R. Jakubisová – L. Vrecková
K2 chlapci 13 – 14r. 500m. 1. miesto Iliáš M. – Bende A
K1 ženy 500m. 1. miesto Zatlkajová N.
K2 kadetky 500m. 1. miesto Zatlkajová J. – Myšáková P.
K2 kadetky 500m. 2. miesto Ďurišová M. – Seregiová K.
C1 juniori 500 m. 2. miesto Kleman T
K1 dievčatá 13r.500m. 2. miesto Holá N.
K1 kadeti 500m 2. miesto Jedinák M
K1 kadeti 500m 3. miesto Hvojník M.
K1 kadetky 500m 1. miesto Zatlkajová J.
K1 kadetky 500m 3. miesto Ďurišová M.
K1 dievčatá 14r. 500m. 1. miesto Jakubisová R.
K1 dievčatá 14r. 500m. 3. miesto Vrecková L.
K2 juniori 500m. 2. miesto Zgančík M. – Zalka Cs.
K2 juniorky 500m 2. miesto Oršulová L. – Tesaríková P.
C2 kadeti 500m 3. miesto Kunovský J. – Mazánik A.
K2 kadeti 500m 1. miesto Jedinák M. – Hvojník M.
K2 dievčatá 11r. a 12r. 2000m 3. miesto Gatialová Ch. – Rusová D.
K1 chlapci 10r. 2000m 1. miesto Cagaň A.
K1 dievčatá 10r. 2000m 1. miesto Hvojniková N.
K1 chlapci 9r. 2000m 1. miesto Rus M.
K1 dievčatá 9r. 2000m 2. miesto Humajová J.
K1 dievčatá 9r. 2000m 3. miesto Gatialová S.
K2 chlapci 13 – 14r. 5000m. 3. miesto Iliáš M. – Bende A
K1 dievčatá 14r. 5000m. 1. miesto Jakubisová R.
K1 dievčatá 13r.5000m. 1. miesto Holá N.
K1 veteránky 5000m 3. miesto Zatlkajová J.
K1 ženy 5000m. 1. miesto Zatlkajová N.
K2 juniori 5000m. 1. miesto Zgančík M. – Zalka Cs.
K2 juniorky 5000m 1. miesto Oršulová L. – Tesaríková P.
C2 juniori 5000m 1. miesto Kleman T. – Sido Z.
K1 kadeti 5000m 1. miesto Jedinák M.
K1 kadetky 5000m 1. miesto Zatlkajová J.
K1 kadetky 5000m 2. miesto Myšáková P.
K1 kadetky 5000m 3. miesto Ďurišová M.
K2 chlapci 11r. a 12r. 2000m 2. miesto Karak D. – Kukučka J.
K1 dievčatá 12r. 2000m 2. miesto Rusová D.
K1 chlapci 10r. 2000m 1. miesto Cagaň A.
K1 dievčatá 10r. 2000m 1. miesto Hvojniková N.
K1 chlapci 9r. 2000m 1. miesto Rus M.
K1 dievčatá 9r. 2000m 1. miesto Humajová J.
K1 dievčatá 9r. 2000m 3. miesto Gatialová S.
K1 chlapci 14r. 5000m 1. miesto Iliáš M.
K2 dievčatá 13 – 14 r. 5000m. 1. miesto R. Jakubisová – Holá N.
K1 juniorky 5000m 2. miesto Oršulová L.
C1 juniori 5000m 3. miesto Kleman T.
K2 kadetky 5000m. 1. miesto Zatlkajová J. – Myšáková P.
K2 kadetky 5000m. 3. miesto Ďurišová M. – Seregiová K
K2 kadeti 5000m 1. miesto Jedinák M. – Hvojník M.

Pretekárom srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.


Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj