Denis Myšák - tvrdá príprava v Californii

Ďalší odchovanec nášho klubu a úradujúci majster sveta na 1000m nám zasiela slnečné pozdravy z Newport Beach z Californie, kde zatína zuby počas prípravy na tohtoročnú sezónu, ktorá vyvrcholí v na OH v Riu.

30.03.2016 19:30:57

Denis Myšák

Denis Myšák

Momentálne sa nachádzam na sústredení v Californii v Newport beach, kde som od 25. februára až do 6. apríla spolu s „parťákmi“ z K4 a to s Erikom Vlčekom, Jurajom Tarrom a Tiborom Linkom.

Máme tu aj sparinga zo Slovenska, Adama Boteka z Komárna. Toto sústredenie je zamerané na najazdenie čo najväčšieho množstva kilometrov. Okrem vody chodievame štyri krát týždenne do posilňovne a dva krát týždenne beháme. Prvé týždne sústredenia sme sa zameriavali hlavne na vytrvalosť a v posledných dvoch týždňoch nás čakajú už aj nejaké rýchlejšie tréningy na vode.

V čase osobného voľná nás veľmi potešili lístky na zápas od Mariána Gáborika a tak sme využili návštevu Staples Center, kde sme si vychutnali zápas medzi Los Angeles Kings a Washington Capitals.

Po príchode domov mame v pláne byť v podstate celé leto v Maďarskom Szolnoku, kde sa už budeme pripravovať prioritne iba na OH.


Späť na zoznam aktualít