Denis Myšák - tvrdá príprava v Californii

Ďalší odchovanec nášho klubu a úradujúci majster sveta na 1000m nám zasiela slnečné pozdravy z Newport Beach z Californie, kde zatína zuby počas prípravy na tohtoročnú sezónu, ktorá vyvrcholí v na OH v Riu.

30.03.2016 19:30:57

Denis Myšák

Denis Myšák

Momentálne sa nachádzam na sústredení v Californii v Newport beach, kde som od 25. februára až do 6. apríla spolu s „parťákmi“ z K4 a to s Erikom Vlčekom, Jurajom Tarrom a Tiborom Linkom.

Máme tu aj sparinga zo Slovenska, Adama Boteka z Komárna. Toto sústredenie je zamerané na najazdenie čo najväčšieho množstva kilometrov. Okrem vody chodievame štyri krát týždenne do posilňovne a dva krát týždenne beháme. Prvé týždne sústredenia sme sa zameriavali hlavne na vytrvalosť a v posledných dvoch týždňoch nás čakajú už aj nejaké rýchlejšie tréningy na vode.

V čase osobného voľná nás veľmi potešili lístky na zápas od Mariána Gáborika a tak sme využili návštevu Staples Center, kde sme si vychutnali zápas medzi Los Angeles Kings a Washington Capitals.

Po príchode domov mame v pláne byť v podstate celé leto v Maďarskom Szolnoku, kde sa už budeme pripravovať prioritne iba na OH.


Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka - 51. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
Nadácia SPP
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
PRESPOR spol. s r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.
Miroslav Mičo - KAMEŇ