Denis Myšák - tvrdá príprava v Californii

Ďalší odchovanec nášho klubu a úradujúci majster sveta na 1000m nám zasiela slnečné pozdravy z Newport Beach z Californie, kde zatína zuby počas prípravy na tohtoročnú sezónu, ktorá vyvrcholí v na OH v Riu.

30.03.2016 19:30:57

Denis Myšák

Denis Myšák

Momentálne sa nachádzam na sústredení v Californii v Newport beach, kde som od 25. februára až do 6. apríla spolu s „parťákmi“ z K4 a to s Erikom Vlčekom, Jurajom Tarrom a Tiborom Linkom.

Máme tu aj sparinga zo Slovenska, Adama Boteka z Komárna. Toto sústredenie je zamerané na najazdenie čo najväčšieho množstva kilometrov. Okrem vody chodievame štyri krát týždenne do posilňovne a dva krát týždenne beháme. Prvé týždne sústredenia sme sa zameriavali hlavne na vytrvalosť a v posledných dvoch týždňoch nás čakajú už aj nejaké rýchlejšie tréningy na vode.

V čase osobného voľná nás veľmi potešili lístky na zápas od Mariána Gáborika a tak sme využili návštevu Staples Center, kde sme si vychutnali zápas medzi Los Angeles Kings a Washington Capitals.

Po príchode domov mame v pláne byť v podstate celé leto v Maďarskom Szolnoku, kde sa už budeme pripravovať prioritne iba na OH.


Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.