53 medailí v sérii Majstrovstiev Slovenska 2021

Majstrovstvá Slovenska na krátke trate sú pokračovaním série podujatí z majstrovského kolotoču, ktoré sa odohrávali v dňoch 06. až 08.08.2021 v Bratislave.

05.09.2021 18:15:31

K titulu z majstrovstiev na dlhé trate, ktoré sa konali naj jar tohto roku, sme pridali 13 titulov majstra Slovenska, 18 strieborných a 16 bronzových medailí na krátkych tratiach.

Majstri Slovenska 2021

  • Holka Tomáš (TAT) - Nemček Martin (NOV), K2 Muži, 1000m
  • Jakubisová Romana (NOV) - Čulenová Dagmar (TTS), K2 Ženy, 1000m
  • Minarovičová Ema, K1 Dievčatá 14, 1000m
  • Kocúr Tomáš, K1 Chlapci 12, 2000m
  • Cachovanová Nela (NOV) - Rusová Daniela (NOV), K2 Dievčatá 11+12, 2000m
  • Jedinák Matúš Maximilián (ŠKP) - Jakubík Gábor (ŠKP) - Nemček Martin (NOV) - Holka Tomáš (TAT), K4 Muži, 500m
  • Gamsjager Lisa-Mária (KOM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana (NOV) - Petrušová Mariana (ŠKP), K4 Ženy, 500m
  • Gatialová Saskia (NOV) - Kováčiková Chiara Sofia (TTS), K2 Dievčatá 13+14, 500m
  • Kocúr Tomáš (NOV) - Pachník Patrick (ZLP), K2 Chlapci 11+12, 2000m
  • Cachovanová Nela, K1 Dievčatá 12, 2000m
  • Hvojniková Nikola, K1 Kadetky, 200m
  • Gamsjager Lisa-Mária (KOM) - Čulenová Dagmar (TTS) - Jakubisová Romana (NOV) - Petrušová Mariana (ŠKP), K4 Ženy, 200m
  • Gatialová Saskia (NOV) - Kováčiková Chiara Sofia (TTS), K2 Dievčatá 13+14, 200m

Strieborní medailisti z majstrovstiev Slovenska 2021

  • Kukučka Juraj (NOV) - Zrutta Michal (PIE), K2 Juniori, 1000m
  • Gatialová Saskia, K1 Dievčatá 14, 1000m
  • Rusová Dominika (NOV) - Trakalová Tatiana (PIE), K2 Juniorky, 1000m
  • Kunovský Matúš, C1 Juniori, 500m
  • Jakubisová Romana (NOV) - Čulenová Dagmar (TTS), K2 Ženy, 500m
  • Bajzík Michal (SLA) - Cagáň Samuel (NOV) - Kobyda Ondrej (TAT) - Kukučka Juraj (NOV), K4 Juniori, 500m
  • Hladký Dušan (PIE) - Szobolovszky Michal (PIE) - Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš (NOV), C4 Juniori, 500m
  • Minarovičová Ema, K1 Dievčatá 14, 500m
  • Bergendi Sofia (ZLP) - Bugár Réka (KOM) - Holá Nina (NOV) - Zemánková Hana (TAT), K4 Juniorky, 500m
  • Rusová Daniela, K1 Dievčatá 12, 2000m
  • Kunovský Matúš, C1 Juniori, 200m
  • Jakubisová Romana (NOV) - Čulenová Dagmar (TTS), K2 Ženy, 200m
  • Kukučka Juraj (NOV) - Cagáň Samuel (NOV), K2 Juniori, 200m
  • Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš (NOV), C2 Juniori, 200m
  • Holka Tomáš (TAT) - Jedinák Matúš Maximilián (ŠKP) - Nemček Martin (NOV) - Noskovič Erik (PIE), K4 Muži, 200m
  • Bajzík Michal (SLA) - Cagáň Samuel (NOV) - Kobyda Ondrej (TAT) - Kukučka Juraj (NOV), K4 Juniori, 200m
  • Hladký Dušan (PIE) - Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš (NOV) - Szobolovszky Michal (PIE), C4 Juniori, 200m
  • Bergendi Sofia (ZLP) - Bugár Réka (KOM) - Holá Nina (NOV) - Zemánková Hana (TAT), K4 Juniorky, 200m

Bronzoví medailisti z majstrovstiev Slovenska 2021

  • Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš (NOV), C2 Juniori, 1000m
  • Karaková Nina, K1 Dievčatá 14, 1000m
  • Jakubisová Romana, K1 Ženy, 1000m
  • Nemček Martin, K1 Muži, 1000m
  • Holka Tomáš (TAT) - Nemček Martin (NOV), K2 Muži, 500m
  • Badáň Matúš (NOV) - Zachar Eliáš (MOR) - Pál Viktor (NZA) - Rus Matúš (NOV), K4 Chlapci 13+14, 500m
  • Gatialová Saskia (NOV) - Kováčiková Chiara Sofia (TTS) - Karaková Nina (NOV) - Minarovičová Ema (NOV), K4 Dievčatá 13+14, 500m
  • Jahoda Richard (MOR) - Kunovský Matúš (NOV), C2 Juniori, 500m
  • Hvojniková Nikola, K1 Kadetky, 500m
  • Holá Nina (NOV) - Zemánková Hana (TAT), K2 Juniorky, 500m
  • Gatialová Saskia, K1 Dievčatá 14, 500m
  • Bednárová Emma (MOR) - Rusová Dominika (NOV) - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbánová Viktória (ŠTU), K4 Juniorky, 500m
  • Jakubisová Romana, K1 Ženy, 500m
  • Iliaš Jakub, K1 Kadeti, 200m
  • Karaková Nina, K1 Dievčatá 14, 200m
  • Bednárová Emma (MOR) - Rusová Dominika (NOV) - Trakalová Tatiana (PIE) - Urbánová Viktória (ŠTU), K4 Juniorky, 200m

Prehľad získaných medailí na MSR od roku 1999

Poradie klubov podľa počtu medailí:

Poradie Skratka Tím Zlato Striebro Bronz Spolu
1.TTSKanoistický klub TTS Trenčín26221462
2.ŠKPŠportový klub polície Bratislava256536
3.KOMKajak & kanoe klub Komárno24312984
4.UKBKanoistický klub Slávia UK Bratislava1910837
5.PIEKajak-Kanoe Piešťany18111443
6.ŠAMKajak canoe klub Šamorín166426
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky Nováky13181647
8.SLASlávia Trenčín o.z.8715
9.ZLPVodácky klub Zlaté piesky412723
10.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava491225
11.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.48214
12.NZASPORT CLUB SLOVAKIA24410
13.NANKayak canoe team Nána2439
14.DUNVodácky klub Dunajčík Bratislava2125
15.DKBDunajklub Kamzík Bratislava17311
16.MORŠportový klub Kajak8917
17.ŠTUTJ Dunaj Štúrovo4610
18.WBKWEBER KAYAK213
19.VINKRK Vinohrady Bratislava112

Poradie klubov podľa počtu získaných bodov:

Poradie Skratka Tím Body
1.KOMKajak & kanoe klub Komárno636,25
2.TTSKanoistický klub TTS Trenčín311,25
3.PIEKajak-Kanoe Piešťany304,50
4.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky Nováky304,25
5.UKBKanoistický klub Slávia UK Bratislava258,75
6.ŠAMKajak canoe klub Šamorín234,75
7.ŠKPŠportový klub polície Bratislava177,25
8.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava161,25
9.ZLPVodácky klub Zlaté piesky125,75
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIA100,50
10.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.100,50
12.MORŠportový klub Kajak69,75
13.SLASlávia Trenčín o.z.57,25
14.NANKayak canoe team Nána50,25
15.DKBDunajklub Kamzík Bratislava46,75
16.ŠTUTJ Dunaj Štúrovo32,25
17.WBKWEBER KAYAK31,25
18.VINKRK Vinohrady Bratislava27,75
19.INTAŠK Inter Bratislava11,75
20.DUNVodácky klub Dunajčík Bratislava11,50
21.DANŠportový klub Danubian6,00
22.HOSKK DELFÍN Horné Srnie4,50

Majstrovstvá Slovenska - krátke trate - fotogaléria



Späť na zoznam aktualít
Novácka päťstovka - 49. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Novácka päťstovka
Rudno CUP
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Športové centrum polície
MSM GROUP
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.
NyNa