Výsledky

Niekedy bolo zvykom uverejňovať výsledky až po podujatí, dnes je zvykom uverejňovať výsledky priebežne počas konania Nováckej päťstovky.

LIVE program a výsledky 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Historické výsledky v kategórii K1 a C1 muži na 500m.

Keďže sa jedná o Novácku päťstovku, tak práve preto vyberáme víťazov dospelých na päťstometrovú trať. V niektorých prípadoch sa história opakuje...

ročník dátum kateg. meno pretekára klub, oddiel
11. 09.-10.07.1983 K1 Petržalka Libor UK BL
C1 Rusnák Pavol DUK TN
 
12. 07.-08.07.1984 K1 Trepák Miloš UK BL
+ M-SR mladších dorastencov C1 --- ---
 
13. 13.-14.07.1985 K1 Hužovič Ján PIE
C1 Rusnák Pavol DUK TN
 
14. 12.-13.07.1986 K1 Kadnár Miroslav UK BL
C1 Páleš Peter ČHB BL
 
15. 04.-05.07.1987 K1 Divinec Ján TTS TN
C1 Kováč Jozef ČHB BL
 
16. 02.-03.07.1988 K1 Mrva Vladimír Šaľa
C1 Filip Juraj ČHB BL
 
17. 08.-09.07.1989 K1 Hrudík Karel UK BL
C1 Páleš Peter ČHB BL
 
18. 14.-15.07.1990 K1 Mrva Vladimír LKL
výsledky prvý krát sprac. výpočtovou technikou C1 --- ---
 
19. 13.-14.07.1991 K1 Zirkelbach Gabriel DŠA
C1 Páleš Peter ŠKP BL
 
20. 04.-05.07.1992 K1 Hrudík Karel UK BL
C1 Kňazovický Slavomír ŠKP BL
 
21. 03.-04.07.1993 K1 Erban Róbert ŠKP BL
C1 Filip Juraj DUK TN
 
24. 29.-30.06.1996 K1 Malatinský Vladimír UK BL
+ M-SR na 200 metrovej trati C1 Páleš Peter DUK TN
 
25. 28.-29.06.1997 K1 Kužel Rastislav DUK TN
+ M-SR na 200 metrovej trati C1 Grassl Anton DUK TN
 
26. 04.-05.07.1998 K1 Kužel Rastislav DUK TN
+ M-SR na 200 metrovej trati C1 Kubica Ján DUK TN
 
27. 19.-20.06.1999 K1 Turza Jozef DUK TN
C1 Páleš Peter DUK TN
 
28. 01.-02.07.2000 K1 Nemec Ľubomír ŠKP BL
C1 Grassl Anton ŠKP BL
 
29. 07.-08.07.2001 K1 Kohl Branislav ŠKP BL
výsledky prvý krát uverejnené na internete C1 Páleš Peter DUK TN
 
30. 29.-30.06.2002 K1 Zatlakovič Martin ŠKP BA
C1 Biksadský Daniel ŠKP BA
 
31. 28.-29.06.2003 K1 Chorváth Martin DUK TN
prvý krát použitá časomiera Kanoe.sk TiMing C1 Ostrčil Marián DUK TN
 
32. 26.-27.06.2004 K1 Wiebauer Andrej ŠKP BA
C1 Grassl Anton ŠKP BA
 
33. 02.-03.07.2005 K1 Chorváth Martin TTS TN
C1 Ostrčil Marián DUK TN
 
34. 24.-25.06.2006 K1 Riszdorfer Michal ŠKP BA
C1 Biksadský Daniel DUK TN
 
35. 07.-08.07.2007 K1 Riszdorfer Michal ŠKP BA
C1 Ostrčil Marián UKB BA
 
36. 12.-13.07.2008 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Hagara Ľubomír DUK TN
 
37. 11.-12.07.2009 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Hagara Ľubomír DUK TN
 
38. 10.-11.07.2010 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Hagara Ľubomír DUK TN
 
39. 09.-10.07.2011 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Ostrčil Marián DUK TN
 
40. 07.-08.07.2012 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Kohút Rastislav DUK TN
 
41. 06.-07.07.2013 K1 Danko Juraj DUN BA
C1 Kohút Rastislav DUK TN
 
42. 05.-06.07.2014 K1 Myšák Denis ŠKP BA
C1 Ďuriš Michal DUK TN
 
43. 04.-05.07.2015 K1 Linka Tibor ŠKP BA
C1 Kohút Rastislav DUK TN
 
44. 02.-03.07.2016 K1 Jakubík Gábor ŠKP BA
prvý krát použitý infopanel Kanoe.sk TiMing C1 Rusnák Matej DUK TN
 
45. 01.-02.07.2017 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Rusnák Matej DUK TN
 
46. 07.07.-08.07.2018 K1 Špicar Jakub CZE
C1 Kleman Tomáš ŠKD BB
 
47. 06.07.-07.07.2019 K1 Gelle Peter DUK TN
C1 Rusnák Matej DUK TN
 
48. 01.08.-02.08.2020 K1 Myšák Denis ŠKP BA
prvý krát použitá časomiera Blue TiMing C1 Rusnák Matej DUK TN
 
49. 02.07.-04.07.2021 K1 Jedinák Matúš Maximilián ŠKP BA
C1 Rusnák Matej DUK TN

Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj