Reklamná kampaň

Vážený partner, našim cieľom počas podujatia „Novácka päťstovka“ je vytvorenie optimálnych podmienok pre propagáciu sponzorov a reklamných partnerov. Organizačný tím pracuje s dôrazom na vysokú športovú úroveň podujatia a s dôrazom na mediálnu propagáciu.

Plávajúce reklamy

Ako prvý klub organizujúci preteky na Slovensku sme začali približne v roku 1999 používať plávajúce reklamy. Od tej doby stále zdokonalujeme ich konštrukciu a ich uchytenie o bahenné dno jazera, čo nieje vôbec jednoduché. V iných kluboch sa tiež pokúšali umiestniť plávajúce reklamy, ale tradícia týchto reklamných plôch sa zachovala iba u nás. Najatraktívnejšie súboje prebiehajú pred reklamnými panelmi partnerov.

Televízia

Okrem niekoľko stoviek divákov priamo v areáli, videlo tieto logá aj niekoľko státisícov divákov rôznych médií ako napríklad RTVS, TA3, TV JOJ v hlavnom spravodajskom čase.

Areál

Logá partnerov je vidieť aj na miestach, kde sa zhromažďuje najviac ľudí kvôli informáciám, či už ide o výsledky, program, rozpis alebo v okolí bufetu a stánkov s občerstvením.

Novinkou od roku 2016 je infopanel, na ktorom je možnosť sledovania priameho prenosu zo štartu päťsto metrovej trate a zo štartu dlhých tratí. Okrem toho sa na paneli zobrazuje akruálny program podujatia s výsledkami a samozrejme aj logami sponzorov.

Tlač a web

Logá partnerov sú uverejnené vo všetkých propagačných a informačných materiáloch súvisiacich s podujatím alebo činnosťou a výsledkami klubu.

Okrem umiestnenia loga partnerov na hlavnej stránke podujatia www.krknovaky.sk/novacka-patstovka/, sme pripravili aj novinku, ktorou býva web kamera a tak návštevníci stránok www.krknovaky.sk, www.kanoe.sk, www.novaky.com mohli z pohodlia svojho domova nahliadnuť do areálu lodenice, kde sa okrem aktuálneho záberu z kamery striedali aj logá partnerov spolu s informáciami o počasí. Samozrejmá je aj propagácia na sociálnych sieťach ako facebook.com alebo instagram.com či twitter.com.

Ceremoniál

Nezabudli sme ani na najdôležitejšiu udalosť a vyvrcholenie samotného podujatia akým je vyhlasovanie víťazov jednotlivých kategórií. V priestore vyhlasovania boli umiestnené loga partnerov či už v pozadí, alebo v popredí od stupienku víťazov.

Na slávnostnom vyhlásení, ktoré prebieha tri krát počas podujatia sa zúčastňuje okrem všetkých pretekárov, trénerov a funkcionárov aj niekoľko desiatok návštevníkov podujatia.

Ceny víťazom odovzdávajú poprední funkcionári Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky, spomedzi úspešných pretekárov aj olympionici, z tímu organizátora ceny odovzdával riaditeľ podujatia a okrem iného ceny odovzdávajú aj naši partneri a sponzori.

Nedá sa to poprieť a je to pravda.... O nás bez podpory sponzorov a partnerov by toto všetko nebolo možné. Aj vďaka pomoci partnerov a pomoci dobrovoľníkov sa nám darí usporiadať jedno z najúspešnejších podujatí spomedzi všetkých konaných v rýchlostnej kanoistike na Slovensku.

Veríme, že sme vhodne reprezentovali našich sponzorov a partnerov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Novácka päťstovka - 52. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj