Reklamná kampaň

Vážený partner, našim cieľom počas podujatia „Novácka päťstovka“ je vytvorenie optimálnych podmienok pre propagáciu sponzorov a reklamných partnerov. Organizačný tím pracuje s dôrazom na vysokú športovú úroveň podujatia a s dôrazom na mediálnu propagáciu.

Plávajúce reklamy

Ako prvý klub organizujúci preteky na Slovensku sme začali približne v roku 1999 používať plávajúce reklamy. Od tej doby stále zdokonalujeme ich konštrukciu a ich uchytenie o bahenné dno jazera, čo nieje vôbec jednoduché. V iných kluboch sa tiež pokúšali umiestniť plávajúce reklamy, ale tradícia týchto reklamných plôch sa zachovala iba u nás. Najatraktívnejšie súboje prebiehajú pred reklamnými panelmi partnerov.

Televízia

Okrem niekoľko stoviek divákov priamo v areáli, videlo tieto logá aj niekoľko státisícov divákov rôznych médií ako napríklad RTVS, TA3, TV JOJ v hlavnom spravodajskom čase.

Areál

Logá partnerov je vidieť aj na miestach, kde sa zhromažďuje najviac ľudí kvôli informáciám, či už ide o výsledky, program, rozpis alebo v okolí bufetu a stánkov s občerstvením.

Novinkou od roku 2016 je infopanel, na ktorom je možnosť sledovania priameho prenosu zo štartu päťsto metrovej trate a zo štartu dlhých tratí. Okrem toho sa na paneli zobrazuje akruálny program podujatia s výsledkami a samozrejme aj logami sponzorov.

Tlač a web

Logá partnerov sú uverejnené vo všetkých propagačných a informačných materiáloch súvisiacich s podujatím alebo činnosťou a výsledkami klubu.

Okrem umiestnenia loga partnerov na hlavnej stránke podujatia www.krknovaky.sk/novacka-patstovka/, sme pripravili aj novinku, ktorou býva web kamera a tak návštevníci stránok www.krknovaky.sk, www.kanoe.sk, www.novaky.com mohli z pohodlia svojho domova nahliadnuť do areálu lodenice, kde sa okrem aktuálneho záberu z kamery striedali aj logá partnerov spolu s informáciami o počasí. Samozrejmá je aj propagácia na sociálnych sieťach ako facebook.com alebo instagram.com či twitter.com.

Ceremoniál

Nezabudli sme ani na najdôležitejšiu udalosť a vyvrcholenie samotného podujatia akým je vyhlasovanie víťazov jednotlivých kategórií. V priestore vyhlasovania boli umiestnené loga partnerov či už v pozadí, alebo v popredí od stupienku víťazov.

Na slávnostnom vyhlásení, ktoré prebieha tri krát počas podujatia sa zúčastňuje okrem všetkých pretekárov, trénerov a funkcionárov aj niekoľko desiatok návštevníkov podujatia.

Ceny víťazom odovzdávajú poprední funkcionári Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky, spomedzi úspešných pretekárov aj olympionici, z tímu organizátora ceny odovzdával riaditeľ podujatia a okrem iného ceny odovzdávajú aj naši partneri a sponzori.

Nedá sa to poprieť a je to pravda.... O nás bez podpory sponzorov a partnerov by toto všetko nebolo možné. Aj vďaka pomoci partnerov a pomoci dobrovoľníkov sa nám darí usporiadať jedno z najúspešnejších podujatí spomedzi všetkých konaných v rýchlostnej kanoistike na Slovensku.

Veríme, že sme vhodne reprezentovali našich sponzorov a partnerov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Novácka päťstovka - 50. ročník - projekt podporil Trenčiansky samosprávny kraj
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Trenčiansky samosprávny kraj
NyNa
Športové centrum polície
Martin Baluch BAJO
Nedelka Kubáč Oršulová advokáti s.r.o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Elektro Meluš s.r.o.
Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky