Výbor klubu

Oršula MilanPrezident klubu
Zgančík MartinViceprezident klubu
Oršula RadoslavSekretár klubu
Cachovan DušanKronikár klubu
Mičo MiroslavRiadi a zodpovedá za oblasť investičných aktivít klubu
Hagara ĽubomírVedúci tréner
Jakubis RomanRozvoj členskej základne
Miština MarianHlavný organizátor športových a spoločenských podujatí organizovaných klubom
Šišmiš MilanRiadi a zodpovedá za správu majetku klubu, jeho údržbu a prevádzku

Ďalšie funkcie

Ing. Türková ĽubicaEkonóm klubu
Rus RadoslavRevízor účtov

19.02.2016, výročná shôdza:
Výbor klubu bol zvolený dňa 19.02.2016 na výročnej členskej schôdzi.

03.03.2015, výborová schôdza:
Zgančík Martin bol zvolený dňa 03.03.2016 za viceprezidenta na výborovej schôdzi.

23.03.2015, výborová schôdza:
Rozdelenie funkcií pre zvyšných členov výboru.